BOB| 

Metamorfoza Lubaszenki postępuje. Pokazał zdjęcie po operacji

21

Wygląda na to, że u Olafa Lubaszenki wszystko idzie w dobrą stronę. Aktor poinformował, że jest po operacji, ale powoli wraca do zdrowia. Fanów najbardziej zaskoczyła postępująca metamorfoza.

Metamorfoza Lubaszenki postępuje. Pokazał zdjęcie po operacji
Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda (AKPA, Piętka Mieszko)

Olaf Lubaszenko w ostatnich latach miał sporo problemów zdrowotnych. M.in. depresja doprowadziła do tego, że strasznie przybrał na wadze. Otyłość z kolei wiązała się z kolejnymi chorobami, jak na przykład cukrzyca. Coraz więcej osób niepokoiło się o jego stan zdrowia.

Olaf Lubaszenko chudnie w oczach

52-letni aktor jednak postanowił wziąć się za siebie. Zaczął prowadzić aktywny tryb życia, zdrowo jeść, a efekty robią coraz większe wrażenie. Zdjęcia udostępniane w portalach społecznościowych pokazują postępującą metamorfozę.

Lubaszenko wygląda coraz lepiej, ale tym razem przekazał fanom, że ma za sobą operację. Szczegółów nie zdradził, choć wygląda na to, że wszystko dobrze się skończyło.

"Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacz - oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych- także dwie planowane od dawna operacja. I właśnie w sobotę odbyła się druga z nich... Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację" - pisze aktor na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak możecie zauważyć powyżej, gwiazdor polskiego kina dziś wygląda już zupełnie inaczej niż przed walką z otyłością. Oby zdrowie dopisywało, a gubienie kolejnych kilogramów będzie jedynie formalnością.

Zobacz także: Spokorniały Olaf Lubaszenko: "W każdej kolejnej roli startujemy od zera"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić