aktualizacja 

Opozda poprosiła ludzi o pomoc. Nie mogła patrzeć na cierpienie synka

17

Joanna Opozda przekonuje się o tym, jak wiele wyzwań niesie za sobą macierzyństwo. Gwiazda musiała zmierzyć się z kolejnym problemem. W jego rozwiązaniu pomogli internauci.

Opozda poprosiła ludzi o pomoc. Nie mogła patrzeć na cierpienie synka
Joanna Opozda z Vincentem na rękach (Instagram)

Joanna Opozda spełnia się w roli matki. Macierzyństwo gwarantuje zarówno piękne chwile, jak i spore wyzwania. Celebrytka doskonale o tym wie.

Jakiś czas temu Joasia trafiła z synkiem do szpitala. Vincent mierzył się z infekcją. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i po pewnym czasie opuścił placówkę medyczną.

Teraz przytrafił się kolejny problem. Jest on zdecydowanie mniej poważny, ale Vincent i tak mocno cierpi. Ma to związek z ząbkowaniem. Przez tę gehennę muszą przejść wszyscy świeżo upieczeni rodzice.

Aktorka nie mogła dłużej patrzeć, jak synek się męczy. Zwróciła się do internautów z prośbą o pomoc.

Ząbkowanie. Może macie jakieś genialne metody, żeby ulżyć w cierpieniu? Za nami kolejna nieprzespana noc. Żele przeciwbólowe, szczoteczki i gryzaki niewiele dają - napisała na Instagramie.

Internauci pospieszyli z pomocą. To przyniosło efekt!

Użytkownicy Instagrama pokazali Joasi, że jak najbardziej może na nich liczyć. Szybko podzielili się radami. Ich wsparcie okazało się bardzo cenne.

Wiedziałam, że obserwuje mnie dużo mam, ale nie wiedziałam, że aż tyle. Bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości. Vincent czuje się już lepiej. Te kropelki naprawdę dają radę, mogę je polecić innym mamom, które mają podobne problemy - zaznaczyła Opozda.

Warto wspomnieć, że w niedzielę przypadła rocznica ślubu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Byli partnerzy oczywiście nie spędzili tego dnia razem. Aktor relaksował się na zagranicznych wakacjach, natomiast celebrytka zameldowała się w Łańcucie.

Zobacz także: Konflikt pomiędzy Opozdą i Królikowskim. Trudno się w tym połapać
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić