"Przyszedł nowy szef". Michał Wiśniewski stracił pracę

35

Michał Wiśniewski od lat występuje w polskim show-biznesie. Ostatnio zasiadał w fotelu jurorskim programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Więcej go jednak nie zobaczymy go w programie Polsatu. Lider Ich Troje właśnie stracił pracę, co było wielkim zaskoczeniem dla fanów show. Teraz postanowił to dosadnie skomentować. - Przyszedł nowy szef i robi swoje porządki - oznajmił Wiśniewski w rozmowie z "Super Expressem".

"Przyszedł nowy szef". Michał Wiśniewski stracił pracę
Wiśniewski stracił pracę. "Przyszedł nowy szef..." (AKPA, AKPA)

Michał Wiśniewski stracił pracę w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Choć jego przyjaciółka Nina Terentiew pomogła liderowi Ich Troje, sadzając go w fotelu jurorskim słynnego show, teraz wszystko się zmieniło. Widzowie Polsatu są zszokowani roszadą, która dzieje się za kulisami programu. Zabraknie w nim nie tylko Wiśniewskiego, ale też Kasi Skrzyneckiej czy Piotra Gąsowskiego. Co na to wokalista?

Gwiazdor Ich Troje krótko i dosadnie komentuje nowe porządki w Polsacie. - Tak naprawdę miałem przechodnie krzesło, więc się tutaj niczemu nie dziwię. Przyszedł nowy szef i robi swoje porządki. Tyle w tym temacie - wyznał "Super Expressowi", nawiązując do pozycji Edwarda Miszczaka. Zdradził też, jak może wyglądać kolejna edycja TTBZ i uchylił rąbka tajemnicy na temat stanu swojego konta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Xavier Wiśniewski o majątku ojca: "Tata na pewno teraz rozsądniej zarządza pieniędzmi"

Michał Wiśniewski stracił pracę. Nie boi się o finanse. Ma plan

W maju 2018 roku Michał Wiśniewski ogłosił upadłość konsumencką. Od tamtej pory w jego życiu wiele się zmieniło. Teraz wreszcie jest szczęśliwy. Poślubił Polę Wiśniewską i powrócił do telewizji w roli jurora programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po zwolnieniu z show Polsatu wyznał, że ma na siebie plan i nie boi się o finanse. Ma już dość rozmów o swoich długach.

Jak długo można wałkować te długi? Przecież to było w 2018 r. Mamy 2023. (...) Absolutnie nie boję się o swoje finanse. Zespół Ich Troje ma się świetnie. Mamy dużo koncertów. Gramy przez cały czas. Z jednej trasy wpadamy na drugą trasę - wyjaśnia tabloidowi.

Jakie plany na przyszłość ma Michał Wiśniewski? Okazuje się, że po odejściu z Polsatu skupi się nie tylko na pracy muzyka. Planuje wznowienie hitowego programu emitowanego przez TVN w latach 2003-2004. Będzie to "Wiśnia buduje, czyli jestem, jaki jestem 3". Oprócz tego, na swoim kanale na YouTube wraz z ukochaną prowadzi podcast "Pan i Pani W.", więc na brak zajęć nie narzeka. - Jest miło, fajnie, sympatycznie - podsumowuje muzyk.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić