Rafał Brzozowski ma dość. "Będziemy was ścigać"

122

Rafał Brzozowski to niewątpliwie jedna z największych gwiazd TVP. Ostatnio celebryta ujawnił na instagramowym profilu, że ktoś się pod niego podszywa. To już kolejna taka sytuacja. W związku z tym postanowił podjąć odpowiednie kroki prawne.

Rafał Brzozowski ma dość. "Będziemy was ścigać"
Rafał Brzozowski (AKPA)

Rafał Brzozowski opublikował na Instagramie krótkie nagranie. Opowiedział w nim o obrzydliwym procederze. Okazuje się, że ktoś podszywa się pod gwiazdora TVP. Jakby tego było mało, oszuści wykorzystują jego wizerunek, by wyłudzać pieniądze!

Brzozowski wprost mówił o oszustach. Wyjaśnił jednocześnie, które konta są prawdziwe. - To nie jestem ja. Jedyne konto to jest to zweryfikowane na Instagramie z takim niebieskim znacznikiem, na Facebooku i ewentualnie na TikToku. Nie ma żadnych innych prywatnych kont, nie ma takiej możliwości. Jeszcze raz was proszę, bo tłumaczyliśmy i mówiliśmy. To nie jest moje konto, to są oszuści - tłumaczył.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kurzajewski rozpływa się nad Cichopek: "Jest absolutną gwiazdą. Jestem z niej dumny i podziwiam ją"ski

Przy okazji zaapelował o uważne weryfikowanie autentyczności danego profilu. - Ktoś z uporem maniaka fałszuje moje konta. Podszywa się pode mnie i cały czas próbuje was zwodzić, że to ja do was piszę, to jeszcze wyłudzać pieniądze, co jest karygodne. Bardzo was proszę, żebyście pilnowali, z jakiego konta pisze do was ktoś w moim imieniu - dodał.

Rafał Brzozowski chce walczyć z oszustami

To już kolejny raz, kiedy Rafał Brzozowski styka się z kradzieżą tożsamości w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu ktoś podszywał się pod jego "dobrego znajomego" i wypisał fankom, że Rafał jest w nich... zakochany. Gwiazdor TVP ma już tego dość. Zamierza zgłosić oszustów odpowiednim organom ścigania.

A do tych cwaniaczków mam jedno przesłanie, szykujcie się, bo zgłaszam to wszystko do prokuratury i będziemy was ścigać, ponieważ kradniecie od ludzi pieniądze i nie tylko niszczycie mi reputację i tożsamość. Ale robicie coś bardzo, bardzo złego, bo to jest zwykłe złodziejstwo. Bądźcie czujni! - podsumował.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić