Schreiber zobaczyła nastolatkę. Nie mogła się powstrzymać

202

Marianna Schreiber regularnie uaktywnia się w przestrzeni internetowej. Tym razem podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat nastolatków zbierających cukierki z okazji Halloween. Stylizacja jednej z dziewcząt poruszyła ją tak mocno, że musiała się uzewnętrznić.

Schreiber zobaczyła nastolatkę. Nie mogła się powstrzymać
Marianna Schreiber (Instagram)

Marianna Schreiber ma wielu fanów. Nie brakuje też takich, którzy sceptycznie zapatrują się na jej poczynania. Jedno jest pewne - żona ministra PiS Łukasza Schreibera wzbudza bardzo dużo emocji.

1 listopada znów o sobie przypomniała. Tym razem postanowiła nawiązać do Halloween. Za pośrednictwem platformy X ujawniła, że we wtorek (31 października) napotkała pięciu "przebranych" nastolatków. Grupka zbierała cukierki.

Uwaga Marianny skupiła się na jednej z dziewcząt. Schreiber twierdzi, że jej stylizacja była zdecydowanie nie na miejscu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Otumanili ludzi". Sukcesy i porażki PiS. Polacy są podzieleni: Skłócają naród

Jak wyglądała ta nastolatka? Marianna Schreiber wszystko opisała. Jednocześnie oceniła, że jej autorytetem jest... Caroline Derpienski.

Wśród nich dziewczynka (13/14 lat max) mająca na sobie kozaki na szpilce ok. 15cm (tak, ciężko jej było iść), spódniczka ledwo zakrywająca ciało i stanik. Kapelusz na głowie. Ta dziewczynka to przecież jeszcze dziecko. Mając takie wzorce jak Caroline Derpienski, nie możemy się dziwić, że wyrosną jej następczynie - przekazała.

Media, reklama, zakupy - Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś.

Marianna Schreiber o Halloween. "Nie, dziękuję"

Za pośrednictwem Instagrama Schreiber podzieliła się również opinią na temat samego Halloween.

Halloween? NIE, dziękuję. Nie obchodzę. Uważam, ze jest to sztucznie przeniesione na polski grunt, uderzające konsumpcjonizmem. W Polsce obchodzimy Święto Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Uważam, że znacznie lepiej jest wspominać swoich bliskich, niż przebierać się za potwory bo to nie niesie za sobą żadnych pozytywnych wartości - napisała Marianna.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić