Sensacyjne wieści! Marek Kondrat naprawdę się na to zdecydował

31

Kilkanaście lat temu Marek Kondrat podjął decyzję o zakończeniu kariery. Teraz natomiast powrócił do Polski i przekazał totalnie zaskakującą wiadomość. Okazuje się, że ponownie wkroczy na deski teatru! W nowej sztuce zagra razem z teściem.

Sensacyjne wieści! Marek Kondrat naprawdę się na to zdecydował
Marek Kondrat (AKPA, AKPA)

Niedawno Marek Kondrat wiódł błogie życie na hiszpańskiej prowincji. Oczywiście towarzyszyła mu o 38 lat młodsza żona Antonina Turnau i córka Helena. Nowy dom na odludziu skradł serce Kondrata, jednak szybko stało się jasne, że ta lokalizacja ma też spore minusy.

Gdy pociecha celebryty nieco podrosła i zaczęła uczęszczać do przedszkola, to miejsce zamieszkania okazało się bardzo niewygodne. Dojazdy pochłaniały wiele czasu, w związku z czym Antonina i Marek postanowili wrócić do Polski.

Tymczasem okazało się, że Kondrat po raz pierwszy od wielu lat zagra w Szczecinie! Na instagramowym profilu Teatru Polskiego pojawiło się nagranie, z którego jasno wynika, że Marek pojawi się aż w dwóch spektaklach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Hotelarze mają na co narzekać. "Trudny sezon"

U boku Marka Kondrata pojawi się również jego teść Grzegorz Turnau. To niewątpliwie bardzo ciekawa informacja dla wszystkich fanów tych dwóch celebrytów.

Marek Kondrat zwrócił się do fanów

Marek Kondrat już teraz zachęcił wszystkich do pojawienia się na przedstawieniach z jego udziałem.

W dniach 10 i 11 sierpnia w Teatrze Polskim w Szczecinie odbędą się dwa przedstawienia pod tytułem "Wolny przekład z Szekspira, czyli miłość przez wieki się nie zmienia". Gorąco państwa zapraszam, wezmę udział w tych przedstawieniach - powiedział Marek Kondrat w trakcie wideo, które zostało opublikowane przez Teatr Polski na Instagramie.

Informacja o spektaklach z jego udziałem wywołała niemałe poruszenie. Fani zareagowali bardzo żywiołowo. Absolutnie nie kryli podekscytowania.

Gratulujemy pozyskania tak wspaniałego gościa. Pana Marka nigdy dość! - tak brzmi jeden z komentarzy.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić