Szelągowska się przyznała. "Możecie mnie ścigać"

28

Dorota Szelągowska to prezenterka i projektantka wnętrz. Słynie też z bezpośredniego wyrażania swoich poglądów. Tym razem skomentowała działania Telewizji Polskiej i przyznała, że ma swój sposób, by nie wspierać państwowego medium. - Możecie mnie ścigać - skomentowała Szelągowska.

Szelągowska się przyznała. "Możecie mnie ścigać"
Szelągowska się przyznała. "Możecie mnie ścigać" (AKPA, AKPA)

Od lat zajmuje się projektowaniem wnętrz, a większość życia spędza na budowie lub podczas remontu. Dorota Szelągowska kocha swoją pracę. Jej efektami dzieli się m.in. na antenie TVN.

Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej", "Dorota was urządzi" czy "Domowe rewolucje" ma jednak słodką tajemnicę związaną z telewizją. Wyznała, że nie chce wspierać TVP i jej działań. Ma na to sposób.

Szelągowska przyznała się, że nie płaci abonamentu RTV. - Smutne jest to, że jedyna telewizja, która dociera wszędzie i która ma misję i na którą mamy obowiązek łożyć, jest taka - mówi w podcaście "WojewódzkiKędzierski".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Szelągowska na Telekamerach: "Wolałabym teraz zrywać boazerię ze ściany"

Szelągowska nie płaci abonamentu

Za niepłacenie abonamentu można dostać dotkliwe kary wynoszące 30-krotność miesięcznej wysokości stawki. Szelągowska się tym nie przejmuje.

Nie płacę abonamentu, możecie mnie ścigać jakby co - zaznacza.

Szelągowska wyznała, że korzysta jedynie z wybranych przez siebie platform i nie zamierza płacić dwa razy. Jej zdaniem rozwiązanie z opłatami za abonament RTV jest jedno. Powinno być rozwiązane między platformami, a nadawcą publicznym.

Uważam, że jeżeli płacę za wszystkie platformy, które chcę oglądać, a jeżeli sobie wykupuję telewizję, gdzie jest w pakiecie jedynka i dwójka, to proszę, żeby to zostało załatwione pomiędzy - tłumaczy.

Dorota Szelągowska zaznacza, że nie ogląda TVP. - Ja nie będę dwa razy płacić albo wyłączcie mi jedynkę i dwójkę, bo ja jej nie oglądam. Jeżeli nie chcę mieć kanałów sportowych, to za nie nie płacę i koniec.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić