aktualizacja 

Tak wygląda obecnie Markowski. Córka pokazała nagranie

116

Jeszcze do niedawna fani Perfectu ubolewali nad faktem, że ich ukochany zespół muzyczny zawiesił działalność. Powód? Zły stan zdrowia największego gwiazdora grupy – Grzegorza Markowskiego. Niespodziewanie artysta postanowił zabrać głos. Jego córka opublikowała nagranie w mediach społecznościowych. Reakcja fanów nie mogła być inna.

Tak wygląda obecnie Markowski. Córka pokazała nagranie
Grzegorz Markowski miał przerwę w karierze. Czy wróci na scenę? A może wybierze emeryturę? (AKPA, AKPA, Jacek Kurnikowski)

Do zawieszenia działalności zespołu Perfect doszło w ubiegłym roku. Fani zmartwili się nie tylko przerwą w występach grupy, lecz przede wszystkim – jej przyczyną, czyli złym stanem zdrowia Grzegorza Markowskiego.

Z ciężkim sercem chcę was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla was tak, jak grałem przez lata – cytuje Grzegorza Markowskiego portal Pomponik.

Grzegorz Markowski przechodzi na emeryturę? Jest deklaracja artysty

Aż do teraz wznowienie działalności Perfectu stało pod znakiem zapytania. Wątpliwości niespodziewanie postanowił rozwiać sam Grzegorz Markowski, który zadeklarował, że wraca na scenę. Zrobił to za pośrednictwem Facebooka.

Jak miło widzieć Grzesia już zdrowego
Jak cudnie, że jesteście cali i zdrowi
Kochamy Was

- piszą zachwyceni fani.

Zobacz także: Zobacz też: Markowska: "Tata raz mnie wysadził na światłach, bo się pokłóciliśmy"

Grzegorz Markowski postanowił poprosić o pomoc swoją córkę i zarazem koleżankę po fachu – Patrycję Markowską. Na profilu piosenkarki na Facebooku pojawił się materiał, w którym razem z ojcem zapraszają na koncert.

Drodzy państwo, trzecia edycja Olivia Stars, sobota, 14 maja, start o godzinie 19 – oświadczył Grzegorz Markowski na nagraniu (Facebook).
To będzie bardzo wyjątkowy koncert z wielu powodów. Zagram akustycznie, z cudownymi gośćmi muzykami. Ale będzie też dużo niespodzianek dla was, a koncert się odbywa na 34. piętrze najwyższego budynku północnej Polski. Bardzo się cieszymy, że będziemy częścią tego koncertu. Zapraszamy! – wtórowała Patrycja Markowska (Facebook).
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić