To już przesądzone. Cichopek i Kurzajewski będą musieli się rozstać

160

Od kilku miesięcy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą udany związek. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że nierzadko decydują się na wspólne wyjazdy i regularnie spędzają razem wolny czas. Tymczasem gruchnęły informacje o tym, że celebryci będą musieli się rozstać w okresie Wielkanocy.

To już przesądzone. Cichopek i Kurzajewski będą musieli się rozstać
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (Licencjodawca, AKPA)

W marcu 2022 roku pojawiły się sensacyjne informacje. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o rozstaniu. Ta wiadomość była wielkim szokiem dla fanów tej pary.

Krótko później zaczęto spekulować, że Cichopek postanowiła się związać z Maciejem Kurzajewskim. Potem te plotki okazały się prawdą. Aktorka i prezenterka Telewizji Polskiej potwierdziła je przy okazji swoich 40. urodzin. Wtedy przebywała z nowym partnerem w Izraelu.

Cichopek i Kurzajewski regularnie spędzają razem czas. Widują się oczywiście w pracy - przy okazji kolejnych odsłon "Pytania na śniadanie". Oczywiście regularnie spotykają się również poza studiem Telewizji Polskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dlaczego Karol Wiśniewski zrezygnował z zakupy Lamborghini?

Aktualnie Kasia i Maciej myślą o przygotowaniach do Wielkanocy. Ich plany są nieco odmienne, co sprawia, że nie spędzą świąt wspólnie. Cichopek ponownie zamierza wybrać się na zagraniczny wyjazd.

Jak co roku. Ja mam tradycję od drugiego roku studiów, że wyjeżdżam na wyjazd zagraniczny i w tym roku również taki planuję, nieco przed świętami ze względu na swoje obowiązki zawodowe - mówi Cichopek w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Kasia Cichopek mówi o swoich planach

Cichopek wyraźnie podkreśliła, że nie spędzi Wielkanocy razem ze swoim partnerem. Poza tym ujawniła, że podczas wyjazdu towarzyszyć jej będą dzieci.

Tym razem przez zobowiązania zawodowe rozdzielamy się z Maćkiem na ten krótki czas. Ale nie zdradzę, gdzie lecę. Śledźcie moje social media, to zobaczycie, dokąd lecę. Oczywiście, lecę z dzieciakami - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić