Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

To koniec miłości Kubickiej i Barona?! Sensacyjne słowa

29
Podziel się

Od jakiegoś czasu jest bardzo głośno na temat romansu Sandry Kubickiej i Barona. Już od początku wiele osób twierdziło, że to związek bez przyszłości. Tymczasem pojawiły się kolejne niepokojące słowa na ich temat.

To koniec miłości Kubickiej i Barona?! Sensacyjne słowa
Baron i Sandra Kubicka (Instagram)

Sandra Kubicka i Baron oficjalnie potwierdzili, że są razem. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać m.in. jak namiętnie się całują.

Baron miał już sporo kobiet. Z żadną nie zdołał jednak zbudować poważnego związku na dłuższy czas. Czy z Kubicką będzie inaczej? Wiele osób w to wątpi, ale Sandra jest pełna optymizmu.

Jeśli chcesz z kimś spędzić życie, musisz te tematy poruszyć – dziecko, ślub.(…) Zanim nasza relacja weszła na inny szczebel, opowiadałam mu o moim planie, że jeżeli nie znajdę mężczyzny, z którym będę chciała spędzić życie, to zrobię in vitro sama. Ja chcę być mamą, to jest moje marzenie od wielu lat. Ja chcę mieć dwójkę, trójkę, Alek też chce mieć dwójkę, trójkę, ale nie teraz - mówiła ostatnio w rozmowie z portalem jastrząbpost.

Tarocistka nie ma dobrych wieści

Czyżby sielanka Kubickiej i Barona miała się zakończyć? Tygodnik "Twoje Imperium" przedstawił wizę znanej tarocistki Anny Kempisty.

W tym związku liczy się tylko przyjemność i flirt, a wspólne plany są pisane palcem na wodzie. Zainteresowanie straci pani Sandra. To może być dla pana Aleksandra bolesną lekcją, bo należy do mężczyzn, którzy nie lubią tracić kontroli. Przy okazji dostanie też lekcję zazdrości, co chyba mu się jeszcze nie przydarzyło. Baron będzie próbował odzyskać Kubicką, ale bez powodzenia. Karty potrafią wskazać, gdzie jest miłość. Tu jej nie widzę, to związek bez przyszłości - podkreśliła.
Zobacz także: Sandra Kubicka zapewnia: "Nigdy nie byłam aniołkiem Victoria's Secret!"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
Halina55
2 miesiące temu
Może on ma problemy z erekcja mąkę szanse na poważny związek...
Wiki
3 miesiące temu
Mi wróżka kiedyś powiedziała, że będę bogata. Tylko nie powiedziała kiedy, a już minęło 20 lat...
Litości
3 miesiące temu
Która następna z szanujących się inaczej Pań chcę zaliczyć stajnie BARONA
Aneta
3 miesiące temu
A kto tej pani pozwolił stawiać karty? Można tylko i wyłącznie na prośbę osób zainteresowanych!
masakra
3 miesiące temu
Nie no jak w tarocie to zobaczyla to widocznie tak jest. Na pewno ...
serio
3 miesiące temu
Mi kiedys byla zona robila jazdy bo wrozka jej powiedziała że ja maz zostawi... taka samo spełniająca się przepowiednia:) bo skoro ciagle mi gadała ze na pewno ja zostawię to w końcu to zrobiłem zeby juz tego nie słuchać:):):)
koiuj
3 miesiące temu
już następnych 30 czeka w kolejce, bo wiedzą że to ich jedyna szansa żeby zaistnieć. Coś takiego jak wstyd dla nich nie istnieje.
Piotr
3 miesiące temu
Baron ruchacz i ściemniacz, ten koleś nigdy nie będzie w stałym związku, baby to lubią ale tylko w młodości, potem trza się określić
Pppppppppppp
3 miesiące temu
Milosci czy ty wiesz co to jest miłość. Baron wystukał juz prawie wszystko w wawie
Miłość prawdz...
3 miesiące temu
Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. ( 1 Kor 13:4-8).
Kulson
3 miesiące temu
Dzwonie do starej, przecie to njus taki, ze jom z kapci wyrwie. Ona wierzy w tarocistki i te bzdury z o2 także ten....
Menelove
3 miesiące temu
Balon nie baron
Zuzu
3 miesiące temu
Sensacyjne słowa... Tarocistki... Genialny artykuł...
Haha
3 miesiące temu
Baron jest uzależniony od dopaminy, którą wytwarza mózg w fazie zauroczenia, szybko to moja więc trzeba szukać następnej.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić