Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Tomasz Kammel pozuje z łóżka. Na zdjęciu noga kobiety!

38

Tomasz Kammel po rozstaniu z Katarzyną Niezgodą wiódł raczej singielskie życie, od czasu do czasu dając niewielkie sygnały, że w jego życiu uczuciowym coś się zmieniło. Teraz pochwalił się zdjęciem z łóżka, na którym widać kota i... nogę kobiety. Czy to oznacza, że serce prezentera nie jest już wolne?

Tomasz Kammel pozuje z łóżka. Na zdjęciu noga kobiety!
Tomasz Kammel (AKPA, AKPA)

Tomasz Kammel od lat uchodzi za jednego z nie tylko najbardziej rozchwytywanych, ale równiej najprzystojniejszych prezenterów w Polsce. Niestety, jego powodzenie w życiu zawodowym nie jest tak duże jak w życiu prywatnym.

Choć przez 10 lat był w niezwykle medialnym związku z Katarzyną Niezgodą, ta relacja nie przetrwała próby czasu. Od ich rozstania minęło już sporo czasu, a Kasia zaczęła układać sobie życie z kimś innym. Kammel z kolei skupił się na pracy, prowadzeniu programów ("Pytanie na śniadanie", "The Voice of Poland" czy "The Voice Kids") i budowaniu marki osobistej w internecie, prowadząc kanał Kammel Chanel na YouTube.

Pikanterii dodaje fakt, że Kammel raczej niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Ostatnio jednak dziennikarz zdecydował się opublikować w sieci dość zaskakujące zdjęcie z... łóżka.

Już nie jest singlem?

Choć na pierwszym planie widać kota Rysia, to uwagę przykuwa inny szczegół. Prezenter zdaje się nie wypoczywał sam, a w obecności kobiety. Wskazują na to pomalowane paznokcie u stóp. Oczywiście może być też tak, że na zdjęciu widać stopę Kammela, który zafundował sobie srebrny pedicure.

Jak widać, mamy pracowity dzień. Ja zabrałem się za odpisywanie na zaległe maile, montowanie filmów, przygotowanie do jutrzejszego wyjazdu, a Rysio przygotowuje się do popołudniowej drzemki - napisał Kammel na Facebooku.

Niestety, dziennikarz nie zdradził, z kim spędza czas. Ale być może dowiemy się tego już wkrótce, jeśli serce Tomasza rzeczywiście zostało skradzione!

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić