Trudne chwile Katarzyny Dowbor. Operacja była nieunikniona

3

Katarzyna Dowbor jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych prezenterek w Polsce. Niedawno gwiazda przeżywała bardzo trudne chwile. Wszystko ze względu na problemy zdrowotne jej mamy. Seniorka musiała przejść poważną operację. Wiadomo, jak obecnie się czuje.

Trudne chwile Katarzyny Dowbor. Operacja była nieunikniona
Katarzyna Dowbor (Licencjodawca, AKPA)

Ogromną rozpoznawalność Katarzynie Dowbor przyniosła rola gospodyni programu w telewizji Polsat "Nasz nowy dom". Prezenterka ma wielu fanów, którzy uważnie śledzą jej poczynania. Tymczasem wyszło na jaw, że niedawno Dowbor przeżywała trudne chwile.

Chodzi o jej mamę. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie musiała przejść operację. Teraz pojawiły się nowe wieści na temat stanu zdrowia Krystyny Kokocińskiej. Jak się miewa 90-latka?

Była to taka operacja, dzięki której mama może lepiej funkcjonować. Jest już w domu, wszystko jest dobrze - powiedziała Katarzyna Dowbor podczas wywiadu dla "Świat i Ludzie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karolina Gilon wzięła ślub w Marbelli?

Jednocześnie ujawniła, że jej mama trafiła na dobrego lekarza. - U nas jest takie przekonanie, że jak człowiek przeżył 90 lat, to nie trzeba mu pomagać ani poważnie traktować - zanzaczyła.

Bardzo mnie to ujęło, że pani doktor tak bardzo zajęła się moją mamą, że z dużym szacunkiem z nią rozmawiała - podsumowała.

Katarzyna Dowbor o mamie

Telewizyjna gwiazda już od jakiegoś czasu mieszka z mamą. 90-latka jest w pełni sprawna umysłowo, ale ma problemy z poruszaniem się. Właśnie dlatego postanowiła przeprowadzić się do córki.

Mama mieszka u mnie, bo ma już prawie 90 lat. Radzi sobie dobrze, jest bardzo sprawna intelektualnie i to jest fajne. Natomiast od paru lat ma problemy z poruszaniem. Kiedyś się wywróciła i trochę poobijała. Stwierdziliśmy z bratem, że nie powinna mieszkać już sama - podkreślała Dowbor podczas jednego z wywiadów dla "Faktu".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić