aktualizacja 

Tusk ubrała się tak na spacer. Reakcja ludzi nie mogła być inna

175

Kasia Tusk od lat z powodzeniem prowadzi swój blog Make Life Easier. Córka byłego premiera nie tylko prezentuje na nim swoją interpretację trendów, ale także dzieli się urywkami życia prywatnego. Tym razem Tusk pochwaliła się stylizacją na spacer. Reakcja czytelniczek nie mogła być inna.

Tusk ubrała się tak na spacer. Reakcja ludzi nie mogła być inna
Kasia Tusk (AKPA)

Bez dwóch zdań Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. To ona przecierała szlaki młodszym koleżankom. Niedawno minęło 11 lat, odkąd założyła Make Life Easier.

Tradycją już stało się, że w każdą niedzielę Kasia prezentuje "stylizacje dnia". Tak było i tym razem. Fanki jednogłośnie oceniły strój Tusk.

Tak Tusk ubrała się na spacer. Reakcja fanek

Dwa dni temu krokusy ledwo przebijały się przez śnieg i myślę, że dzisiejszy zestaw dobrze sprawdza się właśnie w takich trochę zwariowanych okolicznościach przyrody. Dzwony podobno wracają, a nawet jeśli nie, to już po ptakach – mam już tę parę i nie zamierzam się z nią, póki co rozstawać - pisze Kasia na swoim blogu.

Na jej stylizację "spacerową" złożyły się właśnie wspomniane dzwony, pochodzące (podobnie jak sweter) ze starej kolekcji jednej z sieciówek, szary krótki płaszcz (również z siecówki) i zamszowe botki. Najdroższym elementem stroju jest skórzana torebka.

Kosztuje ona 1000 zł, więc z pewnością nie każdego będzie stać na jej zakup. Z drugiej strony, Kasia w swojej kolekcji posiada torebki za kilkanaście tysięcy, więc najnowszą stylizację można wręcz uznać za budżetową.

A co na to czytelniczki? Reakcja na stonowaną, minimalistyczną i dość przystępną propozycję Kasi była przychylna. Na próżno szukać słów krytyki.

F-A-N-T-A-S-T-Y-C-Z-N-I-E
Bardzo udany look
Rewelacja!
Super! Coś nowego! Granat i krój spodni zdecydowanie rewelacja
No świetnie, powiew świeżości w stylizacji, miła odmiana wreszcie

- piszą zachwycone czytelniczki

Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić