aktualizacja 

"Tylko bez twarzy". Nagranie z policjantem z Warszawy jest hitem

53

Adam Josef po raz kolejny zamieścił na TikToku wideo, które okazało się hitem. Kulturysta był w trakcie nagrywania odcinka ze sztangą, gdy nagle podeszło do niego dwóch policjantów. Mundurowi złożyli mu niespodziewaną propozycję.

"Tylko bez twarzy". Nagranie z policjantem z Warszawy jest hitem
Policjanci zaskoczyli youtubera (TikTok)

Adam Josef nie przestaje zaskakiwać internautów. Influencer kontynuuje zamieszczanie filmików o tematyce siłowni. Niedawno ogromnym hitem okazały się jego nagrania ze Stanów Zjednoczonych, gdzie chętni przechodnie brali udział w konkursie na podciąganie się na drążku. Szczególną furorę zrobił policjant z Chicago, dla którego wykonanie wielu powtórzeń nie było żadnym wyzwaniem.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Josef jest w trakcie realizowania kolejnego odcinka. Tym razem influencer rozstawił ławeczkę ze sztangą na warszawskim Placu Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Co prawda efekty swojej pracy nie zostały jeszcze opublikowane na YouTube, jednak fragment można zobaczyć już na TikToku. Nagle do twórcy niespodziewanie podeszło dwóch policjantów.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Mundurowi chcieli wziąć udział w odcinku Josefa. Od początku widać było ich przyjazne nastawienie. Na wstępie poprosili jednak, aby ich twarze nie były widoczne. Każdy z nich położył się na ławeczce i podjął się próby wyciskania sztangi z obciążeniem. Mundurowi pokazali, że testy sprawnościowe są im niestraszne i bez najmniejszego problemu wykonali po kilka powtórzeń.

Bez twarzy tylko, żeby nic nie było widać - poprosili policjanci.

"Widać ze nie oszukiwali na testach sprawnościowych"

Twórca był pod wrażeniem umiejętności ochotników. Zwrócił uwagę, że pod nagraniem z USA pojawiło się wiele komentarzy mówiących, że polscy policjanci nie mają takich warunków fizycznych, jak amerykańscy. Dwóch funkcjonariuszy z Warszawy było jednak zaprzeczeniem tej tezy. Z podziwu nie mogli wyjść również komentujący, którzy stwierdzili, że jak dotąd spotykani przez nich mundurowi byli zdecydowanie mniej silni.

U mnie w mieście to dwóch policjantów razem nie byłoby w stanie tego wycisnąć - napisał komentujący.
Widać ze nie oszukiwali na testach sprawnościowych, szacunek - zwrócił uwagę internauta.
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić