Włodzimierz Zientarski w żałobie. Nie żyje Maria Zientarska

18

Bardzo smutna informacja dotycząca jednej z najbliższych osób dziennikarza i prezentera telewizyjnego Włodzimierza Zientarskiego. Nie żyje jego ukochana żona Maria. Kobieta długo walczyła z chorobą.

Włodzimierz Zientarski w żałobie. Nie żyje Maria Zientarska
Włodzimierz Zientarski (AKPA)

Włodzimierz Zientarski przeżywa bardzo trudne chwile. Ma to związek ze śmiercią jego ukochanej żony Marii.

Na łamach "Gazety Wyborczej" opublikowano poruszające kondolencje od przyjaciół. "Naszemu Przyjacielowi Włodzimierzowi Zientarskiemu wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci żony przesyłają zarząd i pracownicy Toyota Motor Poland" - możemy przeczytać.

Nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci żony Zientarskiego. Tajemnicą nie jest natomiast to, że kobieta cierpiała na stwardnienie rozsiane. Diagnozę poznała w wieku 30 lat.

Zaczęło się w kawiarni

O problemach zdrowotnych małżonki Włodzimierz Zientarski opowiadał w audycji "NieZŁY pacjent w Radiu ZET". Zdradził, że żona zaczęła się skarżyć na zaburzenia widzenia w jednym oku podczas pobytu w kawiarni.

Następnie Zientarski zabrał ją do szpitala. Lekarze błyskawicznie postawili diagnozę. Póki co nie ujawniono, czy to właśnie stwardnienie rozsiane było przyczyną śmierci Marii Zientarskiej.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić