Włodzimierz Zientarski w żałobie. Nie żyje Maria Zientarska
Bardzo smutna informacja dotycząca jednej z najbliższych osób dziennikarza i prezentera telewizyjnego Włodzimierza Zientarskiego. Nie żyje jego ukochana żona Maria. Kobieta długo walczyła z chorobą.
Włodzimierz Zientarski przeżywa bardzo trudne chwile. Ma to związek ze śmiercią jego ukochanej żony Marii.
Na łamach "Gazety Wyborczej" opublikowano poruszające kondolencje od przyjaciół. "Naszemu Przyjacielowi Włodzimierzowi Zientarskiemu wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci żony przesyłają zarząd i pracownicy Toyota Motor Poland" - możemy przeczytać.
Nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci żony Zientarskiego. Tajemnicą nie jest natomiast to, że kobieta cierpiała na stwardnienie rozsiane. Diagnozę poznała w wieku 30 lat.
Czytaj także: Morawiecki ogłasza alarm ALFA-CRP. Dotyczy całej Polski
Zaczęło się w kawiarni
O problemach zdrowotnych małżonki Włodzimierz Zientarski opowiadał w audycji "NieZŁY pacjent w Radiu ZET". Zdradził, że żona zaczęła się skarżyć na zaburzenia widzenia w jednym oku podczas pobytu w kawiarni.
Następnie Zientarski zabrał ją do szpitala. Lekarze błyskawicznie postawili diagnozę. Póki co nie ujawniono, czy to właśnie stwardnienie rozsiane było przyczyną śmierci Marii Zientarskiej.