Marcin Łobodziński
Marcin Łobodziński| 
aktualizacja 

Samochód Khalidova na sprzedaż. Auto mistrza tańsze od podobnych

45

Pod koniec lutego pisaliśmy o samochodzie Mameda Khalidova, który chwalił się swoim Audi RS7. Najwyraźniej pozowanie z tym autem było świetną kampanią marketingową, bo teraz jest ono na sprzedaż.

To audi ma nie tylko 650 KM mocy, ale także bardzo ciekawą przeszłość i... niską cenę
To audi ma nie tylko 650 KM mocy, ale także bardzo ciekawą przeszłość i... niską cenę (Facebook.com, ECI Serwis/Salon Samochodowy)

Sportowiec pozował ze swoim audi 28 lutego, a już 6 kwietnia pojawił się na zdjęciu w nowym BMW X6, natomiast 12 kwietnia pojawiło się ogłoszenie sprzedaży audi. Przebieg to 13 tys. km i jak zapewnia firma Exclisive Cars, która dostarczyła mu wspomniane BMW, samochód jest w doskonałej kondycji. Cena to 399 tys. zł. Czy jest zawyżona ze względu na poprzedniego właściciela?

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Patrząc na podobne samochody, jest to cena raczej atrakcyjna. Jak powiedział nam przedstawiciel Exclusive Cars - jest realna, a nie z kosmosu. Takie auta są nierzadko wystawiane za ponad 500 tys. zł.

Samochód jest o tyle atrakcyjny, że ma zamiast seryjnych 560 KM lub 605 KM w wersji Performance, aż 650 KM mocy na paliwie 98-oktanowym. Po zalaniu go benzyną Shell V-Power hamowania wykazała 700 KM.

Nie można więc powiedzieć, że samochód zyskał na wartości tylko dlatego, że posiadał go Khalidov. Z drugiej strony, kiedyś może być więcej wart jeżeli osoba, która będzie go sprzedawała, będzie potrafiła ten fakt udowodnić.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić