Absurd na FAME MMA.W ostatniej chwili wypadł z karty walk. Powód szokuje

1

Konsternacja na gali Fame MMA. Maciej "Kaczor BRS" nie przystąpił do walki z Mariuszem "Hejterem" Słonińskim, gdyż w dniu walki znajdował się pod wpływem alkoholu. Federacja szybko znalazła zastępstwo na jego miejsce.

Absurd na FAME MMA.W ostatniej chwili wypadł z karty walk. Powód szokuje
Na zdjęciu "Kaczor BRS" (Licencjodawca, Fame MMA YouTube)

Na gali Fame MMA miało dojść do pierwszej w historii polskich freak fightów walki na gołe pięści między Mariuszem "Hejterem" Słonińskim a Maciejem "Kaczorem BRS".

Miało, gdyż do tego pojedynku ostatecznie nie dojdzie. W trakcie wydarzenia włodarze poinformowali bowiem, że "Kaczor BRS" przed walką wypił alkohol i nie został dopuszczony do walki. Organizacja w ostatniej chwili znalazła jednak dla niego zastępstwo.

Będzie nim Amadeusz "Ferrari" Roślik. Jeden z najpopularniejszych freak fighterów gościł w studiu przed początkiem gali i jak widać poczuł się na tyle pewnie, by bez przygotowania zmierzyć się z Hejterem. Formuła starcia również uległa zmianie - pojedynek odbędzie się w boksie na małych rękawicach.

"Kaczor BRS" to kontrowersyjny zawodnik, który nigdy nie krył się z imprezowym stylem życia. Miała być to jego druga walka we freak fightach. Na ostatniej gali Prime MMA wygrał z lewicowym aktywistą Jasiem Kapelą.

Przypomnijmy, że dla Ferrariego będzie to kolejna walka w krótkim odstępie czasowym. 11 maja zmierzyć z Saltem Papim na gali MF & DAZN X Series 14. Z kolei już 8 czerwca na Clout MMA 5 ma wystąpić na gali Clout MMA 5 przeciwko Denisowi Załęckiemu.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić