VDB| 

Będzie wielki debiut w FAME MMA! Tego nikt się nie spodziewał

14

Takiego komunikatu podczas gali FAME MMA 12 nikt się nie spodziewał. Tuż przed walką wieczoru ogłoszono, że już na następnym wydarzeniu tejże federacji zadebiutuje Daniel Majewski. To jeden z największych transferów w historii polskich freak fightów.

Będzie wielki debiut w FAME MMA! Tego nikt się nie spodziewał
Daniel Majewski (Twitter.com)

Gala FAME MMA 12 przejdzie do historii jako jedna z najbardziej emocjonujących w historii. Jednakże nikt nie spodziewał się, że organizatorzy pochwalą się pozyskaniem tak popularnego zawodnika.

Podczas marcowego FAME MMA 13 zadebiutować ma Daniel Majewski. Słynny influencer słynie z pokazywanie swojego bogatego życia. Co więcej, znany jest ze swojego sportowego trybu życia. Razem ze swoją partnerką Deynn uchodzą za jedną z najpopularniejszych par w Polsce.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jeden z włodarzy FAME MMA, Wojciech Gola, ogłaszając tę nowinę przyznał, że to były jedne z najtrudniejszych negocjacji w historii organizacji. Miały one trwać od pierwszych wydarzeń najpopularniejszych polskich gal freak fight. Jednak dopiero niedawno udało się dojść obu stronom do porozumienia.

Nietypowe wyzwanie

Padła już nawet pierwsza propozycja rywala na gali FAME MMA 13 dla Daniela Majewskiego. Sam zainteresowany, jak i Wojciech Gola przyznali, że celują w Parisa Platynova. Majewski nawet przemówił do potencjalnego rywala.

- Zastanów się. Nie spiesz się, ale podpisz papiery - apelował Majewski.

Czy w takim razie dojdzie do starcia Daniel Majewski - Paris Platynov? Wszystko na to wskazuje. Jeżeli do tego by doszło, to mówilibyśmy o jednym z najgłośniejszych starć w polskim internecie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Aktor hitu TVP z wielkim triumfem. O tym niewielu wcześniej wiedziało
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić