Burza o portfel w byłym klubie Lewandowskiego. Interweniowała legenda

12

Manuel Neuer z Bayernu Monachium zgubił niedawno przedmiot z cennymi rzeczami. O konsekwencjach tego zdarzenia zrobiło się głośno w Niemczech.

Burza o portfel w byłym klubie Lewandowskiego. Interweniowała legenda
Manuel Neuer i Lothar Mathaus (Instagram, Instagram)

Reprezentant Niemiec od 2011 roku jest piłkarzem Bayernu Monachium. Został jedną z ikon klubu z Bawarii, w którym do niedawna występował również Robert Lewandowski. W niektórych sezonach Manuel Neuer rywalizował w opinii publicznej o miano najlepszego bramkarza na świecie, a nawet był wymieniany wśród kandydatów do zdobycia Złotej Piłki.

Nie ma kibica w Monachium, który nie rozpoznaje Manuela Neuera. Niedawno popularność była dla niego jednocześnie pomocna i kłopotliwa. Wszystko to konsekwencja podróży taksówką, w czasie której reprezentant Niemiec zgubił portfel.

Bramkarz Bayernu miał szczęście, że przedmiot powrócił do niego. To zasługa taksówkarza o imieniu Azir, który zaopiekował się portfelem, w którym poza 800 euro w gotówce, były również dokumenty Manuela Neuera i karty płatnicze.

Azir dość długo szukał znanego piłkarza, żeby osobiście wręczyć mu zgubę. Nie znalazł go w domu, ani w posiadłości pod Monachium. Ostatecznie oddał portfel menedżerowi Manuela Neuera i pozostawił kontakt do siebie.

Piłkarz postanowił wynagrodzić wysiłek taksówkarza i wysłał mu paczkę zawierającą koszulkę z autografem. Gest może i elegancki, ale nie wystarczył do zaspokojenia oczekiwań Azira. Ten postanowił walczyć o więcej i zwrócił uwagę na to, że za samą benzynę, potrzebną do poszukiwania Neuera, zapłacił cztery razy więcej niż warta jest koszulka Bayernu Monachium.

Wydałem 400 euro na benzynę. Mam czworo dzieci i co ja zrobię z tą koszulką? - pytał Azir.

Zrobiło się niezręcznie. Niby wszyscy zachowali się w porządku, a jednak rozpoczęła się burza. Interweniował w tej sytuacji Lothar Matthaus i zamknął awanturkę swoim gestem. Były piłkarz Bayernu postanowił odkupić koszulkę za 1000 euro i oddał ją na licytację w celu charytatywnym.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Wiem, jak to jest, kiedy straci się portfel. Później trzeba mocno fatygować się i zdobyć nowe karty bankowe, nowe dokumenty. Uznanie dla taksówkarza za uratowanie Manuela przed kłopotami - powiedział Matthuas.
Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić