Córka mistrza świata robi karierę w modelingu. Wygląda zjawiskowo

6

Jan Lasak to znany hokeista, były reprezentant Słowacji i dwukrotny olimpijczyk. 44-latek może pochwalić się piękną córką Lilien, która prężnie działa w modelingu. Na Instagramie często chwali się swoją nienaganną figurą. Kilka miesięcy temu dostała się do finału konkursu piękności Miss Europe 2023. Nie ogranicza się wyłącznie do modelingu i sportu, bo chce studiować na prestiżowej uczelni.

Córka mistrza świata robi karierę w modelingu. Wygląda zjawiskowo
Córka mistrza świata robi karierę w modelingu. Wygląda zjawiskowo (fot. Instagram)

Jan Lasak ma za sobą bogatą karierę hokeisty. Uczestniczył w turniejach mistrzostw świata w 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2008, 2009, 2011 oraz w zimowych igrzyskach olimpijskich: 2002 i 2006. Po zakończeniu kariery został asystentem głównego trenera seniorskiej reprezentacji Słowacji.

Niewiele osób wie, że 44-latek może pochwalić się piękną córką. Chodzi o Lilien Lasak, która niedawno skończyła dopiero 17 lat.

Przypomnijmy, że w 2021 roku były bramkarz Jan Lasak powitał na świecie swoje trzecie dziecko, Mateja, ze swoją obecną dziewczyną Romaną. Oprócz tego ma jeszcze syna Janka i córkę Lillien z nieistniejącego małżeństwa z byłą piłkarką ręczną Andreą, którą kiedyś potajemnie poślubił w urzędzie miejskim w Budcu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora [WIDEO]

Ich związek trwał od 2002 do 2015 roku, kiedy to rozstali się na dobre i obecnie są tylko przyjaciółmi.

Była w finale konkursu Miss

Lilien jest wysoka i może pochwalić się piękną urodą, dzięki czemu dostała się do finału konkursu piękności Miss Europe 2023. Oczywiście nie można odmówić jej wpływu genetycznego ze strony ojca, gdyż Lilien gra w tenisa odkąd skończyła 11 lat.

Młoda dziewczyna musiała jednak przejść operację z powodu poważnej kontuzji kolana, która uniemożliwiała jej normalne funkcjonowanie przez 15 miesięcy, aż do czerwca tego roku. Co ciekawe, Lilien nie ogranicza się wyłącznie do modelingu i sportu, bo chce studiować w przyszłości na prestiżowej uczelni.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić