|

Dantejskie sceny na meczu ukraińskiej drużyny. Nagle doszło do bójki

8
Podziel się

Na meczu ukraińskiej ligi piłki nożnej do lat 17 doszło do prawdziwej bijatyki. Młodzi piłkarze rzucili się sobie do gardeł po faulu na boisku. Do bójki dołączyły także osoby z trybun.

Zawodnicy rzucili się sobie do gardeł (Twitter)
bESVaJoB

Niecodzienne zajście miało miejsce w trakcie meczu Interu Dnipro i Mariupolu rozgrywanego w ramach ukraińskiej ligi piłki nożnej do lat 17. Do pewnego czasu nic nie zapowiadało awantury. Goście prowadzili z gospodarzami 2:1.

Chaos rozpoczął się w 70. minucie meczu. To właśnie wtedy doszło do faulu na jednym z zawodników. Nieczyste wejście wzburzyło w młodych piłkarzach ogromne emocje. Sprzeczka pomiędzy dwoma nastolatkami zaczęła niespodziewanie przekształcać się w ogromną bójkę. Awantura przerodziła się w prawdziwe piekło. Nagle na murawę zaczęli wkraczać i ścierać się między sobą siedzący na trybunach kibice. Wśród nich byli nawet rodzice piłkarzy.

bESVaJoD

Jeden z użytkowników Twittera opublikował nagranie z zajścia. Widać na nim, że uspokoić rozwścieczony tłum trudno było nawet sędziom spotkania. Z relacji świadków wynika, że sytuacja wróciła do normy niespełna dwóch minutach.