Dantejskie sceny na meczu ukraińskiej drużyny. Nagle doszło do bójki

9

Na meczu ukraińskiej ligi piłki nożnej do lat 17 doszło do prawdziwej bijatyki. Młodzi piłkarze rzucili się sobie do gardeł po faulu na boisku. Do bójki dołączyły także osoby z trybun.

Zawodnicy rzucili się sobie do gardeł (Twitter)

Niecodzienne zajście miało miejsce w trakcie meczu Interu Dnipro i Mariupolu rozgrywanego w ramach ukraińskiej ligi piłki nożnej do lat 17. Do pewnego czasu nic nie zapowiadało awantury. Goście prowadzili z gospodarzami 2:1.

Chaos rozpoczął się w 70. minucie meczu. To właśnie wtedy doszło do faulu na jednym z zawodników. Nieczyste wejście wzburzyło w młodych piłkarzach ogromne emocje. Sprzeczka pomiędzy dwoma nastolatkami zaczęła niespodziewanie przekształcać się w ogromną bójkę. Awantura przerodziła się w prawdziwe piekło. Nagle na murawę zaczęli wkraczać i ścierać się między sobą siedzący na trybunach kibice. Wśród nich byli nawet rodzice piłkarzy.

Jeden z użytkowników Twittera opublikował nagranie z zajścia. Widać na nim, że uspokoić rozwścieczony tłum trudno było nawet sędziom spotkania. Z relacji świadków wynika, że sytuacja wróciła do normy niespełna dwóch minutach.