Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
VDB
|

FAME MMA 10. Ostre spięcie gwiazd na ceremonii ważenia

23
Podziel się:

Doszło do niemałego zamieszania na ceremonii ważenia przed walką wieczoru gali FAME MMA 10. Podczas sesji "twarzą w twarz" Norman Parke rzucił się na Kasjusza Życińskiego i potem wywiązała się duża przepychanka. Emocje przed tym starciem sięgają zenitu.

FAME MMA 10. Ostre spięcie gwiazd na ceremonii ważenia
Kasjusz Życiński i Norman Parke. (YouTube.com)

Już od momentu ogłoszenia walki wieczoru na gali FAME MMA 10 pojawiło się dużo emocji. W każdym możliwym momencie zawodnicy obrzucali się obelgami oraz wzajemnie się prowokowali. Stąd też nic dziwnego, że na dzień przed walką, na ceremonii ważenia emocje sięgnęły zenitu.

Brytyjczyk wyraźnie nie wytrzymał ciśnienia i rzucił się na "Don Kasjo". Do obu zawodników w chwilę doskoczyli ochroniarze oraz włodarze organizacji FAME MMA i wtedy rozpętało się prawdziwe piekło. Zarówno Kasjusz Życiński, jak i Norman Parke dążyli do starcia, a do tego obrzucali się niecenzuralnymi obelgami.

On ewidentnie nie wytrzymuje presji. Ciągle gdzieś mnie szturcha. Dzisiaj już naprawdę chciałem mu wy********ć. Non stop coś próbuje, nie wiem o co mu chodzi. Ja się go w ogóle nie boje, a on ma kupę majtkach - skomentował zachowanie swojego rywala "Don Kasjo".

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 odbędzie się na zasadach boksu. Natomiast Norman Parke to najbardziej utytułowany zawodnik w historii organizacji. Brytyjczyk w przeszłości występował w organizacji UFC czy KSW, w której był mistrzem.

Natomiast jego rywal, Kasjusz Życiński, chociaż jest głównie znany z udziału w programie "Warsaw Shore", również ma za sobą sportową przeszłość. Przez lata trenował boks, a jego kariera amatorska była całkiem bogata. Reprezentował nawet polski klub w ramach prestiżowych rozgrywek WSB. Stąd też wydaje się, że słynny "Don Kasjo" może mieć delikatną przewagę nad Brytyjczykiem.

O tym, kto okaże się lepszy i zgarnie sztabkę złota w nagrodę za zwycięstwo w walce wieczoru, przekonamy się już w sobotę, 15 maja. Na gali FAME MMA 10, oprócz walki wieczoru, odbędzie się jeszcze dziewięć innych pojedynków. Transmisja z tego wydarzenia jest dostępna wyłącznie w PPV.

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
Robi
rok temu
Olejcie tą galę
Robi
rok temu
Olej od tą galę
Neron
rok temu
Prosty lud woła! chleba i igrzysk!!! To tania papka dla owieczek co podążają za swoimi oprawcami. Kończy się czas, konsupcjonizm, bluźnierstwa, bałwochwalstwo, cudzołostwo, kłamstwo, złodziejstwo, umiłowanie życia, kult własnego ja, brak miłości, szyderstwa...szykujmy się na sąd kto kradnie niech dalej kradnie a kto sie uświeca niech dalej się uświeca. Chwała Panu Jezusowi, Jego Słowo światłem i prawdą, jak za dni Noego jedli, pili i za mąż wydawali i niespostrzegli się że przyszedł potop
Nemeczek
rok temu
Ostre spięcie gwiazd... Gwiazdy, bo z patologicznych programów czy gwiazdy, bo się naparzają za kasę?
Zawodnik
rok temu
Zmartwię tych którzy się pocieszają, że będąc słabiakami i leszczami, lekko wystraszonymi w dodatku, górują nad "prymitywami" intelektem, inteligencją, walorami umysłu. Otóż to bzdura. Jeśli jesteś wątły, marny i wystraszony to żaden gwarant że nadrabiasz potęgą umysłu. Cherlawość nie przeszkadza w niedoborach intelektu. Powiem więcej, aby osiągnąć sukces w sporcie, potrzeba charakteru, pracy i... tak, intelektu aby znaleźć drogę na szczyt. Dwóch moich kolegów którzy są mistrzami świata w sportach walki posiada wyższe wykształcenie i intelekt na wysokim poziomie. Tych których znam można podziwiać zarówno za osiągnięcia w sporcie jak również za to co mają pod "kopułą".
Adi
rok temu
Niczym disco polo
Dzo
rok temu
Poprawka panie redaktorze Norman Parke jest Irlandczykiem bo pochodzi z Irlandii Północnej a nie Brytyjczykiem . Zrób research zanim artykuł napiszesz.
115992
rok temu
Gwiazd, gwiazd czego???
Szarab
rok temu
Ustawka...
Felipe
rok temu
Żenada pod publiczke przecież tam reżyser jest jak w filmie jak by ktoś nie wiedział
Magnus!!!
rok temu
Faktycznie wojownicy... No poprostu niczym gladiatorzy. 😂🤣😂🤣
Gniot
rok temu
Gwiazd ? Chyba redaktora poniosło
T-K***
rok temu
ja nie muszę się denerwować bo wiem coś czego inni nie muszę się domyśleć jak to jest zrobione
***
rok temu
patrz i mów co robić... bo to nie tak jak myślisz tylko tak jak to jest zroboine
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić