aktualizacja 

Hejter zarzucił Brodnickiej operację piersi. Natychmiastowa odpowiedź

14

Ewa Brodnicka przebywa obecnie na wakacjach w gruzińskim Batumi, ale cały czas jest aktywna w mediach społecznościowych. Pod ostatnim wideo pojawił się zarzut od hejtera dot. operacji piersi. 39-latka postanowiła na niego odpowiedzieć.

Hejter zarzucił Brodnickiej operację piersi. Natychmiastowa odpowiedź
Ewa Brodnicka (Instagram)

Ewa Brodnicka ma za sobą karierę w sportach walki. Podczas niej została jedną z najlepszych polskich pięściarek, bowiem może pochwalić się bilansem 20-1. Jednak po porażce nie udało jej się wrócić na właściwe tory.

Obecnie jednak była mistrzyni świata federacji WBO korzysta z wolnego czasu, przebywając na wakacjach w gruzińskim Batumi. Stamtąd obecnie pojawiają się zdjęcia i nagrania w jej mediach społecznościowych, na których jest aktywna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: To będzie bramka roku?! Takiego uderzenia nikt się nie spodziewał

Po tym, jak opublikowała wideo na jej profilu pojawił się komentarz hejtera. Nawiązał on do jej piersi, sugerując, że zostały powiększone operacyjnie.

- Jedynie jakiś chirurg jej cy*** spier***** i to konkretnie - napisał pod nagraniem Brodnickiej.

Mimo że Brodnicka nie odpisywała na żadne komentarze, tutaj stwierdziła, że musi zareagować. Po jej odpowiedzi wszystko wskazuje na to, że hejter nie miał racji.

- Jeszcze chirurg nie dotykał nigdy. Matka natura dała mi zaje****** piękne cy***i i rozumiem, że nie każdy musi mieć dobry gust, żeby docenić - odpisała 39-latka.

W gruzińskim Batumi Brodnicka wypoczywa wspólnie z Kamilą Smogulecką. Popularna "Zusje" znana jest również z występów na galach freak fightowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić