Liga Mistrzów. Manchester City bliżej półfinału. Kompromitacja gwiazdy

0

Pierwszy półfinał Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain - Manchester City (1:2) przeszedł już do historii. Antybohaterem tego pojedynku został Kylian Mbappe. Media nie szczędzą mu ostrych słów.

Manchester City pokonał PSG (PAP, EPA)

Pierwsza połowa przebiegała po myśli Paris Saint-Germain. Gospodarze wysforowali się na prowadzenie już w 15. minucie, kiedy to głową trafił Marquinhos. Była to jedyna bramka w premierowej partii środowego meczu.

Po przerwie lepiej spisywali się goście. W 64. minucie wyrównał Kevin De Bruyne, natomiast nieco później Manchester City objął prowadzenie, a to za sprawą Riyada Mahreza.

Mecz zakończył się rezultatem 1:2. To sprawia, że Manchester City jest bliżej finału Ligi Mistrzów 2020/21.

Liga Mistrzów. Kylian Mbappe antybohaterem

Słabo w barwach PSG wypadł Kylian Mbappe. Gwiazdor nie oddał w środowy wieczór... ani jednego celnego uderzenia!

Kylian Mbappe po raz pierwszy nie oddał ani jednego celnego strzału przez 90 minut meczu Ligi Mistrzów - donosi twitterowy profil OptaJoe.

Media ostro krytykują Mbappe. "Brudny wieczór" - tak o jego występie pisze "France Football". "Zagrał nudny mecz" - dodano.

Upiorny Mbappe - w ten sposób postawę Francuza ocenia z kolei "L'Equipe".