Marcin Najman przemówił po angielsku. "Kilka gorzkich słów"

30

Niebawem Marcin Najman wyjdzie do klatki na pierwszej gali Clout MMA, ale wcześniej zdecydował się skierować kilka słów do innego uczestnika tej imprezy. I to w języku angielskim.

Marcin Najman przemówił po angielsku. "Kilka gorzkich słów"
Na zdjęciu: Marcin Najman (Twitter, Marcin Najman)

Już w sobotę (5 sierpnia) Marcin Najman wyjdzie do swojej kolejnej walki we freak fightach, ale po raz pierwszy w barwach organizacji Clout MMA. "El Testosteron" zmierzy się z byłym pięściarzem, Andrzejem Fonfarą, który jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ma "młotek" w nodze! Tak strzela syn Zinedine'a Zidane'a

Najman i Fonfara nie darzą się sympatią, co zdążyli udowodnić już podczas konferencji prasowych. Ale podczas medialnych wydarzeń Najmanowi za skórę zaszedł ktoś jeszcze. To Jay Silva - 42-letni zawodnik, który w przeszłości występował m.in. na galach KSW. Silva podczas Clout MMA 1 ma zawalczyć z Tomaszem Sararą.

Amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki lekceważąco wypowiedział się o Najmanie podczas jednego z wydarzeń organizowanych przez Clout MMA.

Ten facet zejdzie od zawału serca. Jest stary. Nie wiem, dlaczego pozwalają mu walczyć. Mogę się z nim bić za pięć dolarów - wypalił Jay Silva.

Najman nie pozostał mu dłużny i w niedzielę opublikował nagranie, w którym zwrócił się do Silvy w języku angielskim. Poniżej tłumaczymy wiadomość, którą postanowił wysłać mu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jay Silva jest głupim idiotą. Kilka dni temu powiedział że jestem za stary na walkę. Rozumiesz to? Ja za stary na walkę. A jaki kur**a on jest? Jest tylko dwa lata młodszy ode mnie. Tylko dwa. Nie wiem, co on ma na myśli, ale wiem, że jest głupim idiotą. Do zobaczenia - powiedział Najman, a obok wideo dołożył jedno zdanie - "Kilka gorzkich słów do Jay Silva".

Trudno spodziewać się, aby Silva zgodził się na walkę z Najmanem, a gdyby tak się stało, polski freak fighter znów nie byłby w niej faworytem.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić