Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
DKP
|

Marcin Najman zabrał głos w sprawie strajków. Tym razem chodzi o rolników

69
Podziel się

Ostatnio o Marcinie Najmanie jest głośno, ale nie za sprawą walk. Sportowiec udziela się w kwestiach społecznych. Po strajkach kobiet przyszedł czas na strajk rolników.

Marcin Najman zabrał głos w sprawie strajków. Tym razem chodzi o rolników
Marcin Najman (Instagram)
bELztqgR

Marcin Najman w ostatnim czasie był częstym gościem na Jasnej Górze. Wojownik MMA chce bronić ikonę chrześcijaństwa przed strajkującymi. Dzielił się tym w mediach społecznościowych. Zbierał również chętnych do tzw. Straży Narodowej, której celem będzie ochrona kościołów.

Nikt do tej pory z Najmanem się nie zmierzył. Strajkujący przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji omijają kościoły i nawet się do nich nie zbliżają.

bELztqgT

Tym razem Najman zabrał głos ws. protestów rolników. Na Twitterze zamieścił fotkę czarnego lexusa, za którego kierownicą prawdopodobnie siedzi jego właściciel.

Ja się cieszę bardzo, że polscy rolnicy na protesty przyjeżdzają lexusem. Tak powinno być i jak widać. Ja się zawsze cieszę jak się ludziom powodzi tym bardziej ludziom ciężkiej pracy - napisał.

Nie do końca spodobało się to internautom, których ten wpis podzielił. Być może dlatego, że nie wiadomo, jak go do końca interpretować.

bELztqgZ
"A co, rolnik ma jeździć ładą samarą i chodzić we flaneli? Ależ ma pan archaiczne myślenie o rolnikach", "Nie no, na koniu miał przyjechać w gumiokach, ogarnij się chłopie" - grzmią w komentarzach użytkownicy Twittera.

Są jednak również tacy, którzy zgadzają się z zawodnikiem. "Ten to jeszcze bidak. Mi drogę z flagami zajechał new audi Q7. Zresztą podczas ich strajku nie widziałem fury tańszej niż 100k", "Raczej nie pracują tak bardzo ciężko jak kiedyś, gdy prawie wszystko trzeba było ręcznie. Dziś jest w większości zautomatyzowane" - czytamy.

bELztqha
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kuriozalny mecz. Trwał… 5 sekund
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELztqhu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(69)
sefgb
12 miesięcy temu
Chciałbym dożyć dnia kiedy nie będę już oglądał tego 0
Qwerty
12 miesięcy temu
Co się dziwić jego wypowiedziom i zachowaniu. Był często bity po głowie to ciężko mu teraz cokolwiek ogarnąć myślowo.
Polak
12 miesięcy temu
Tylko przegrany broni coś przed nikim. Bóg nie potrzebuje obrońców lecz uważnie słuchających.
bELztqhv
Bystry
12 miesięcy temu
Najman... Wspaniały symbol w walce w każdej sprawie. Gwarancja sukcesu
RolPolski
12 miesięcy temu
A kiedy zawalczycie o mniejszych rolnikach? Chcenie zdrowej żywności to tylko mniejsi mogą ją lepiej produkować. Ich nie stać na drogą ochronę roślin. To że rolnik nie ma Nowego Ciagnika to nie znaczy ze jest gorszym rolnikiem. Stawia się na masówkę i to jest takie wspaniałe niby?
Pawluch1
12 miesięcy temu
Jak taki strajkujący bidula , to niech sprzeda lexusa i kupi sobie za niego mieszkanie, a za całe gospodarstwo ze zwierzętami, z kombajnem , z traktorami , przyczepami i dziesiątkami i set koma hektarami , kilkadziesiąt mieszkań i pod wynajem Z nawyku tu też będzie chodził na strajki, że wysoki podatek , że ma mniej płacić , bo to tak z wiejskego nawyku byłego hospodarza na królewskich włościach. Niech oni przyjmą postawę wielomilionowego społeczeństwa , które nie bidoli i strajków nie robi , że im rząd podwyższył najniższą krajową, tylko rano wsiadają do autobusu, czy do normalnego samochodu i z nie nadmuchaną postawą jadą do pracy. Brawo Najman , masz 100% racji. Dobra rada dla strajkującego hospodarza.Niech lexusem kosi i orze hektary, chyba kilkaset hektarów nie zajedzie mu lexusa, na pewno wytrzyma , aby brzuszek był pękaty i nadęta bużka
Ryszard Wpis
12 miesięcy temu
Pan Marcin był by super politykiem tak skutecznym jakim jest bokserem.Marcin na premiera
oko
12 miesięcy temu
Brawo dla Pana NAJMANA
ewa
12 miesięcy temu
Najman już jest komentatorem w TVP Info. Pozazdrościł Jakimowiczowi .
Maniek1982
12 miesięcy temu
Ciekawe gdyby Najman wywalił całą kasę na zorganizowanie jakiejś walki i wydał na ćwiczenia a kaczorek by zakazał co wtedy by powiedział brawo kaczorki suuuper zrobiłeś raczej nie
bumerang
12 miesięcy temu
Za komuny był PRON, (PATRIOTYCZNY RUCH ODRODZENIA NARODOWEGO), a teraz JAKAŚ STRAŻ NARODOWA. kto TYCH LUDZI o to prosił?.
Majster
12 miesięcy temu
Jak dla mnie niech sobie każdy urządza manifestacje jakie chce. Kaczyński też może zorganizować jakiś marsz krasnali ogrodowych.
sondor
12 miesięcy temu
Nejman to ty nie wiesz że Syrenki już przestali produkować, podobnie jak Trabanty. Czym ty jeździsz i czy kiedykolwiek choć dzionek przepracowałeś na roli. Zazdrość choć ukryta jest nadal zazdrością a ponadto grzechem!!!
bELztqhn
daro73
12 miesięcy temu
To nie są rolnicy tylko producenci wielko powierzchniowi nie zdrowej żywności oraz spadkobiercy pokomunistycznych układów ich tatusiów. Niech ktoś napisze jak się kupuje sto hektarów ziemi jakie to zabiegi po urzędach trzeba uczynić i ile pieniędzy przyszykować a gdzie sprzęt kontrakty ,ci panowie to-od zorganizowanej przestępczości do wyciągania dotacji taka jest ich historia zawodowa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić