Artur Babicz| 

Miał być wielką gwiazdą Fame MMA. Ucieka od wyzwania? "Księciunio"

17

Daniel Majewski w 2021 roku został przedstawiony jako zawodnik Fame MMA. Miesiące mijają, a influencer wciąż nie stoczył żadnego pojedynku. Konkretną propozycję złożył mu Robert Pasut, jednak gwiazda Instagrama wydaje się uciekać od tej konfrontacji.

Miał być wielką gwiazdą Fame MMA. Ucieka od wyzwania? "Księciunio"
Robert Pasut o zachowaniu Daniela Majewskiego (YouTube)

To, w jaki sposób przywitany w federacji Fame MMA został Daniel Majewski, przeszło do historii freak fightów. Dla popularnego influencera zrobiono wielkie show, a on sam przyszedł w złotej koszuli z wieloma łańcuchami na szyi. Trzeba jednak przyznać, że nie spodobało się to fanom, bo z trybun niosły się tysiące gwizdów (więcej TUTAJ).

Mówiono wówczas, że debiut Majewskiego ma przypaść na Fame MMA 13. Za nami jest już czternasta gala, a o walce gwiazdy Instagrama nadal nic nie wiadomo. W kuluarach mówi się, że ten odmawia kolejnych zestawień.

Te słowa potwierdza Robert Pasut, który zadebiutował w MMA w marcu i chętnie zmierzyłby się teraz z Majewskim. Zasięgowy influencer miał jednak wprost mu odmówić.

Pasut nie odpuszcza. Wystarczy powiedzieć, że zrobił małe show podczas ceremonii ważenia przed Fame MMA 14, kiedy to w zabawny sposób zainscenizował, jak szuka Daniela Majewskiego, który się przed nim chowa. Później więcej na temat tego zestawienia mówił w programie "Fast 3" na kanale Fame MMA.

Czas mija, wszyscy czekają na Daniela w klatce, a w tej klatce go nie ma. Myślę, że nie ma się czego bać. Pasujemy do siebie. On trenuje do debiutu intensywnie od lat, ja w tym czasie, delikatnie mówiąc, robiłem inne rzeczy. Myślę, że nie mam żadnej gigantycznej przewagi po moim minutowym debiucie. Daniel musi przestać spie*****ć przede mną - mówił Robert Pasut.
Dostał piękne wejście. Ja takiego nie dostałem. A teraz zachowuje się jak księciunio - podsumował youtuber.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dotąd w żaden sposób na te słowa nie odpowiedział Daniel Majewski. Wydaje się, iż jest to kwestia czasu. Fani freak fightów w Polsce z pewnością chętnie obejrzeliby to zestawienie.

Zobacz także: Milioner chwali się luksusową łodzią. Tak na niej szaleje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić