o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
DKP
|

Mistrz świata uderzył w inny pojazd i zbiegł z miejsca wypadku

9
Podziel się

Gervonta Davis miał ostatnio powody do świętowania, ale nie skończyło się to dobrze. Bokser zniszczył swoje czerwone lamborghini urus, a potem uciekł z miejsca zdarzenia.

Mistrz świata uderzył w inny pojazd i zbiegł z miejsca wypadku
Gervonta Davis (Instagram)
bEKyNYSt

Gervonta Davis odniósł najważniejsze zwycięstwo w swojej karierze. Amerykanin pod koniec października w szóstej rundzie posłał na deski Leo Santa Cruza. W szóstej rundzie zadał decydujący cios, po którym jego przeciwnik niemal wypadł z ringu.

7 listopada skończył 26 lat i połączył te dwie okazje, by świętować. W nocy ze środy na czwartek miał imprezować w jednym z klubów w Baltimore. Później wsiadł w swoje lamborghini urus.

bEKyNYSv

Jak donosi "The Sun", doszło do wypadku. Policja z Baltmore potwierdziła, że około godziny 1:53 nad ranem doszło do zdarzenia. Lamborghini przejechało na czerwonym świetle. Mówi się, że kilka osób zostało rannych, a jedna trafiła do szpitala.

Choć samochód ten należy do Gervonty Davisa, policja nie aresztowała boksera. Nie został on też póki co oskarżony. Jednak zawodnik był widziany w dokładnie tym samym pojeździe tuż po swojej ostatniej walce. Stąd wiadomości z mediów o tym, że to on uczestniczył w wypadku.

bEKyNYSB
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kuriozalny mecz. Trwał… 5 sekund
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKyNYSW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Paweł
12 miesięcy temu
Jak tam wypadek Najsztuba?
Taaa
12 miesięcy temu
Co się go czepiasz , może miał pomroczność ?
Limo
12 miesięcy temu
A Giertych znow wykiwal Sąd na procedurach..to jego ulubiona zagrywka..a ci beznadziejni sędziowie daja sie robić jak dzieci
bEKyNYSX
Yvon
12 miesięcy temu
Po kiego taka wiadomość.. kogo to obchodzi..lepiej napiszcie jak sprawa wypadku Cimoszewicza?
Olo
12 miesięcy temu
Musiał uderzać czołem?
DESER
12 miesięcy temu
Odważny ale nie bardzo.
mjr
12 miesięcy temu
Bo to nie był mistrz! Jak już to tylko miszcz.
Jack40
12 miesięcy temu
Pewnemu bogaczowi pole obfity plon przyniosło. I rozważał w sobie: Co mam uczynić, skoro nie mam już gdzie gromadzić plonów moich? I rzekł: Uczynię tak: Zburzę moje stodoły, a większe zbuduję i zgromadzę tam wszystko zboże swoje i dobra swoje. I powiem do duszy swojej: Duszo, masz wiele dóbr złożonych na wiele lat; odpocznij, jedz, pij, wesel się. Ale rzekł mu Bóg: Głupcze, tej nocy zażądają duszy twojej; a to, co przygotowałeś, czyje będzie? Ew. Łukasza 12:13-21
thyser
12 miesięcy temu
i co mnie to obchodzi?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić