Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
LAK
|

Mocny głos ws. Michniewicza. "Cisza i milczenie bije po uszach"

12
Podziel się:

Gorąca dyskusja w "Kanale Sportowym" po artykule Szymona Jadczaka z Wirtualnej Polski na temat rozmów Czesława Michniewicza z "Fryzjerem", ojcem chrzestnym piłkarskiej mafii w Polsce. Tomasz Smokowski zabrał mocny głos.

Mocny głos ws. Michniewicza. "Cisza i milczenie bije po uszach"
Tomasz Smokowski i Czesław Michniewicz / WP SportoweFakty (WP SportoweFakty)

O korupcji w polskiej piłce znów jest gorąco. "Czesław Michniewicz, Lech Poznań i ustawione mecze w tle. 27 godzin rozmów z szefem piłkarskiej mafii". Artykuł Szymona Jadczaka z Wirtualnej Polski rozgrzał do czerwoności polskie środowisko piłkarskie.


Cały tekst, który ujrzał światło dzienne w poniedziałek 20 czerwca, znajdziesz na Wirtualnej Polsce [TUTAJ].

Ówczesny trener Kolejorza Czesław Michniewicz w tym czasie - według ustaleń WP - miał intensywny kontakt z szefem mafii ustawiającej mecze Ryszardem Forbrichem. Rozmawiali telefonicznie nawet 20 razy dziennie.

Mocny głos Smokowskiego ws. Michniewicza

Do gorącej dyskusji doszło w "Kanale Sportowym" po artykule Szymona Jadczaka z Wirtualnej Polski. Tomasz Smokowski zabrał mocny głos, który odniósł się do obecności Czesława Michniewicza w dwóch "Hejt Parkach", gdzie był gościem Krzysztofa Stanowskiego.

Mam bardzo duży dysonans poznawczy, po tym co widzę i co słyszę. Oglądałem uważnie program Krzyśka w środę, oglądałem program kilka miesięcy temu i niestety - zresztą powiedziałem to Cześkowi - im bardziej zasłania się niepamięcią, tym ta cisza i milczenie bardziej bije po uszach. Nieprzekonanych nie przekonał swoim pierwszym programem - powiedział Smokowski.
Ja nie mam poczucia, że powinniśmy być w jakikolwiek sposób adwokatami Czesława Michniewicza, bo Czesław Michniewicz jest dorosłym, bardzo wygadanym facetem, który uważa, że nie ma nic do ukrycia, bo jak wiemy nigdy nie został oskarżony. Narzucamy jakąś narrację. Nie podoba mi się to - dodał po chwili.

Do tych słów odniósł się Krzysztof Stanowski, który prowadził program z Michniewiczem.

Jaki sens ma zadawanie tych samych pytań, skoro nie dostaniemy innych odpowiedzi? - wtrącił się.

Smokowski jeszcze raz odniósł się do występu Michniewicza w ostatnim programie.

- Stawianie tezy na początku programu do ludzi: "nie dzwońcie i nie pytajcie" o tę kwestię jest trochę zaprzeczeniem formuły tego programu. Jest trochę zaskakujące, że Michniewicz, który ma świetną pamięć do anegdot, różnych historii, faktów, a tutaj mówi: "nie pamiętam". W jego interesie jest właśnie pamiętać, by zamknąć wszystkim gębę - skomentował Smokowski.
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
xxx
miesiąc temu
ktoś z branży powiedział kiedyś, że nie mogą osądzić wszystkich związanych z ustawianiem meczów, bo polską (i tak mierną) piłkę trzeba by organizować od nowa
Eurodancer90
miesiąc temu
Szemrana przeszłość Michniewicza jest powszechnie znana,jednak jego uwikłanie w przestępczy układ nie przeszkadzało zarzadowi PZPN, kiedy w marcu br namascił go na selekcjonera reprezentacji. I pewnie nadal prezes Kulesza popierałby Michniewicza, gdyby wyniki i styl gry repry były satysfakcjonujące. A niestety, nie są. Myślę, że Kulesza zrozumiał, że postawił na niewłaściwego konia, teraz chciałby się wymiksować, rozwiązać kontrakt trenera. I nagle to, co nie przeszkadzało mu w marcu, teraz urosło do rangi poważnego problemu. Ot, zwykły pretekst.
BoBO
miesiąc temu
Znany dziennikarz - znany z czego?
Jab
miesiąc temu
No proszę , co jeden to mądrzejszy .A jeśli chodzi o Smokowskiego to żaden ,, mocny głos ,, .Facet bardzo dyplomatycznie i ostrożnie wypowiada się w tej sprawie , wiedząc że namacalnych dowodów nie ma i po 20 latach raczej ich już nie będzie .
zdz
miesiąc temu
Należy oczyścić Polski Sport z wszelkiego zła.Zwłaszcza w piłce nożnej.Zmiana konieczna!
reasumując
miesiąc temu
Stanowski z Michniewiczem są jakoś skoligaceni, ich dyskusja to lizanie się po jajach,
Lucyfer
miesiąc temu
Czesio nie sprzedawał Grodzki nie brał!!! Ha ha ha co za KRAJ?
Rks
miesiąc temu
Jeszcze raz powtórze,taki człowiek nie ma prawa prowadzić kadry a ten co go wybral ....wypad bo to tez bandzior
Pap
miesiąc temu
Czesio handlowal , kazdy o tym wie.
Old Forester
miesiąc temu
CM 711 przestał nadawać!Naprawdę nikt nie znał CM?Obserwując poczynania działaczy piłkarskich widać jak bardzo jest to zdegenerowane środowisko. Tam,tak jak wszędzie liczy się tylko i wyłącznie szmal! Obawiam się, że sytuacja jest nie do naprawienia.Dotyczy to nie tylko naszego PZPN,pamiętacie Blatera? Przyznanie mistrzostw szejkom?
Zyga
miesiąc temu
Kibice Aluminium Konin pozdrawia tych panów.
Pulpecior
miesiąc temu
Zemsta dziennikarzy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić