"Nie mogę tego dłużej ukrywać". Gwiazda MMA ujawniła tajemnicę

6

W 2019 roku opuściła organizację WWE. Mówiono, że zrobiła to ze względu na chęć założenia rodziny. Jej marzenia w końcu się spełniły. Ronda Rousey ogłosiła radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Nie mogę tego dłużej ukrywać" - powiedziała.

"Nie mogę tego dłużej ukrywać". Gwiazda MMA ujawniła tajemnicę
Ronda Rousey i jej mąż spodziewają się dziecka (Getty Images, Paul Archuleta/FilmMagic)

Zanim zajęła się MMA i wrestlingiem, była judoczką. Jej największym sukcesem był brązowy medal olimpijski z Pekinu (2008), a także tytuł wicemistrzyni świata.

Brała także udział w zawodach wrestlingowych i występowała w filmach. Zobaczyć było ją można w takich produkcjach jak "Niezniszczalni 3" czy "Szybcy i wściekli 7".

Do tej pory cieszy się ogromną popularnością. W 2019 roku opuściła organizację World Wrestling Entertainment. Sporo mówiło się o tym, że zrobiła to ze względu na chęć założenia rodziny. Sama jednak nie potwierdziła tych doniesień.

Ronda Rousey jest w ciąży. "Nie mogę tego dłużej ukrywać"

Jej marzenia niedługo się spełnią. Rousey ogłosiła na Youtube, że jest w czwartym miesiącu ciąży. Ojcem dziecka jest jej mąż Travis Browne. Para pobrała się w 2017 roku na Hawajach.

Zobacz także: Ronda Rousey and Travis Browne Have An Announcement
Jesteśmy naprawdę podekscytowani. (...) Najgorsze dziecko na planecie już wkrótce, 22 września - mówiła Rousey.

Na nagraniu można zobaczyć nie tylko Rousey i jej męża. Para zamieściła także fragmenty badania ultrasonograficznego. Widać na nim rozwijający się płód.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ta zawodniczka ma ponad 3 mln obserwujących. Nic dziwnego
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić