VDB| 

Niecodzienne wyznanie gwiazdy Prime MMA. Depresja pomogła mu w walce?

3

Paweł "Tybori" Tyburski w 1. rundzie uporał się z Łukaszem Lupą. Po tym starciu zwycięzca zdecydował się na nietypowe wyznanie, bowiem stwierdził, że w lepszej formie pomogła mu... depresja.

Niecodzienne wyznanie gwiazdy Prime MMA. Depresja pomogła mu w walce?
Paweł "Tybori" Tyburski (Instagram.com)

Już od momentu ogłoszenia karty walk Prime Show MMA wydawało się, że starcie Pawła Tyburskiego z Łukaszem Lupą będzie jednym z najbardziej wyrównanych i ekscytujących podczas całego wydarzenia. Jednak rzeczywistość okazała się nieco inna.

Co prawda Łukasz Lupa zaczął bardzo intensywnie i w pewnym momencie miał delikatną przewagę. Szczególnie kiedy Tyburski zachwiał się po lewym sierpowym. Okazało się jednak, że zadziałało to na "Tyboriego" jak płachta na byka.

W drugiej części 1. rundy Tyburski wyraźnie przyspieszył. To spowodowało, że Lupa szybko wylądował na macie, a "Tybori" tego już nie odpuścił i zasypał rywala gradem ciosów. Dzięki temu wygrał przez nokaut.

Depresja pomogła w walce

Paweł Tyburski podczas wywiadu po walce zdecydował się na niecodzienne wyzwanie. Opowiedział o swoich problemach psychicznych i jak on to określił, to pomogło mu w samej walce.

- Przez depresje, którą przeszedłem bardziej podchodzę do tego na chłodno. Śmiałem się, cieszyłem się z tej walki, a nie jak kiedyś z napinką - mówił Paweł Tyburski.

Problemy Tyburskiego natury psychicznej były spowodowane jego problemami po zabiegach medycyny estetycznej. Z powodów błędów lekarskich nie wyglądał tak jak zakładał, o czym szerzej opowiadał w mediach społecznościowych.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Była partnerka Milika przeszła metamorfozę. Trudno oderwać wzrok!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić