Niecodzienny trening polskiego boksera. Zaczął ćwiczyć... mózg

6

Michał Cieślak ma za sobą przegraną walkę o mistrzostwo świata z Lawrencem Okoliem. Mimo to nie zamierza się poddawać i myślami jest już przy kolejnym pojedynku. W rozmowie z "Super Expressem" pięściarz zdradził szczegóły nietypowego treningu, jaki ostatnio rozpoczął.

Niecodzienny trening polskiego boksera. Zaczął ćwiczyć... mózg
Michał Cieślak rozpoczął trening mózgu (GETTY, James Chance)

Michał Cieślak stoczył do tej pory 24 zawodowe walki. Wygrał 21 z nich, z czego 15 zakończył przed czasem. Jego ostatnim rywalem był Lawrence Okolie.

Stawką pojedynku z Brytyjczykiem był pas federacji WBO w wadze junior ciężkiej. Walka trwała dwanaście rund. Jednogłośną decyzją sędziów górą był Okolie.

24 czerwca Cieślak stoczy kolejną walkę. Podczas gali KnockOut Boxing Night 22 zmierzy się z Niemcem Enrico Koellingiem. Polak podkreślił, że w dalszym ciągu interesuje go pas. Okazuje się także, że zaczął nietypowy trening.

Moją jedyną motywacją jest walka o mistrzostwo świata, ten pas, na który mam przyszykowane miejsce w moim domu - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".
Kuba [dr Jakub Chycki - dop. KOZ] prowadzi szeroko zakrojone badania jeśli chodzi o regenerację mózgu po ciężkich walkach. (…) Wszystko po to, by wrócić jak najszybciej do swojego stanu użyteczności, do najlepszej swojej formy. Pracujemy też dużo nad koncentracją - dodał.
Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić