Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
VDB
|

Paulo Sousa był bity przez ojca. Brat selekcjonera wyznał prawdę

5
Podziel się

Na jaw wyszła przeszłość selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousy. Dziennikowi "Fakt" udało się porozmawiać z bratem byłego piłkarza - Feliciano Sousą. Ten zdradził tajemnice, które wcześniej nie były znane. Jak się okazuje, w dzieciństwie w ich wychowaniu obecna była siła fizyczna ojca.

Paulo Sousa był bity przez ojca. Brat selekcjonera wyznał prawdę
Paulo Sousa (Photo by Foto Olimpik/NurPhoto via Getty Images) (GETTY, NurPhoto)
bEKfJNph

Tuż po zakończeniu Euro 2020 na Paulo Sousę spłynęła lawina krytyki. Ostatecznie jednak Portugalczyk pozostał na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski i już we wrześniu czekają go bardzo ważne starcia z Anglią, Albanią oraz San Marino. To bardzo ważne mecze, bowiem to w nich Polacy będą zbierać punkty w eliminacjach mistrzostw świata na Katarze w 2022 roku.

Twardy charakter Paulo Sousy

bEKfJNpj

Selekcjoner reprezentacji Polski w ostatnich miesiącach udowodnił, że ma twardy charakter. Przede wszystkim posiada własne zdanie i nikt nie potrafi go zmusić do zmiany decyzji. Być może to efekt dzieciństwa i burzliwych relacji z bratem.

To właśnie brat byłego piłkarza Juventusu Turyn w rozmowie z dziennikiem "Fakt" opowiedział o ich wspólnym dzieciństwie. Okazuje się, że nie było ono wcale tak kolorowe.

Ciągle się tłukliśmy. Dlatego niekiedy w ciągu dwóch tygodni wakacyjnego urlopu ojca każdy z nas spędzał po tygodniu osobno (...) Czasami wygrywał jeden, czasami drugi. Jemu najprawdopodobniej częściej dostawało się od ojca. Ja byłem młodszy, zaczynałem płakać i ojciec wtedy ciągnął Paula za ucho - zdradził Feliciano Sousa.
bEKfJNpp

Brak wiary w Paulo Sousa

Oprócz tego, że czasami Paulo Sousa obrywał od swojego ojca, to musiał mierzyć się z jeszcze jedną rzeczą. Mianowicie, ojciec nie wierzył w jego piłkarską karierę. Starszy z rodu Sousów przez długi czas nie zakładał profesjonalnej kariery swojego syna. Uwierzył w to dopiero w momencie, kiedy Paulo Sousa trafił do składu Benfiki Lizbona. Tę informację zdradził "Faktowi" Fausto Fromoso, przyjaciel Paulo Sousy.

To wszystko oczywiście może mieć ostateczny wpływ na charakter trenera kadry Polski. Widać jednak, że wydarzenia z przeszłości mogły ukształtować bezkompromisowy styl życia Portugalczyka.

bEKfJNpq
Zobacz także: Alkohol podczas Igrzysk Olimpijskich? „Sportowcy są kontrolowani”
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKfJNpK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
Ojej
2 miesiące temu
Jakby nie był bity to może byśmy wyszli z grupy na euro 2020
Sędzia Gwizde...
2 miesiące temu
Czekam na wyznanie że oprócz bicia był wykorzystywany seksualnie....czego się nie robi dla pieniędzy....a może zrzutkę na relaks po traumie założy????
yyyy
2 miesiące temu
Jeśli ktokolwiek miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do poziomu zero2 to właśnie zostay one rozwuiane... "dziedziństwo"!
bEKfJNpL
Takitam
2 miesiące temu
Co to jest to dziedzinstwo??
???
2 miesiące temu
Co to jest dziedzinstwo???
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić