Piękna bokserka tęskni za słońcem. Pokazała wymowne zdjęcie

1

Deszczowa aura mocno nie sprzyja nastrojowi Ewy Brodnickiej, która czeka na zmianę pogody. Ratunkiem dla niej okazał się trening bokserski.

Piękna bokserka tęskni za słońcem. Pokazała wymowne zdjęcie
Ewa Brodnicka (Instagram)

Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata - to powiedzenie idealnie pasuje do aktualnej sytuacji pogodowej w Polsce. Po kilku dniach słońca, do wtorku nad Wisłą zmagamy się z ochłodzeniem, deszczem i wiatrem. Aura zdecydowanie nie rozpieszcza i nie pozwala spędzać dnia na świeżym powietrzu.

Wielu Polaków narzeka na pogodę i w tym gronie jest Ewa Brodnicka. Dla niej ratunkiem był jednak trening bokserski, który zdecydowanie poprawił jej nastrój.

Hej kochani pamiętajcie, że samopoczucie nie zależy od tego, co nas otacza, tylko od nas samych. Komu dzisiaj brakowało słońca? Całe szczęście złapałam garść pozytywnej dawki endorfin na treningu bokserskim - napisała w mediach społecznościowych.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Do swojego opisu, Brodnicka dołączyła zdjęcie z wakacji w bikini. Pod koniec 2020 roku bokserka wypoczywała w Meksyku, a przebieg wycieczki skrupulatnie relacjonowała w mediach społecznościowych.

Udany powrót Brodnickiej

Przypomnijmy, że Ewa Brodnicka zaliczyła udany powrót do ringu po porażce z Mikaelą Mayer "Kleo" na pełnym dystansie pewnie wypunktowała Milenę Kolewą. 36-latka po walce powiedziała, że w tym roku chcę stanąć do pojedynku o pas mistrzyni świata, który utraciła w październiku 2020 roku. 

Zobacz także: Rząd zniesie obostrzenia w sporcie? Możliwe zmiany, ale nie dla wszystkich
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić