Polski bramkarz szczery do bólu. Powiedział po co gra w piłkę

2

Kamil Grabara znany jest z tego, że nie gryzie się w język. W jednym z ostatnich wywiadów szczerze powiedział, dlaczego gra w piłkę.

Polski bramkarz szczery do bólu. Powiedział po co gra w piłkę
Kamil Grabara (Photo by Mike Egerton/PA Images via Getty Images) (PA Images via Getty Images, Mike Egerton - PA Images)

Kamil Grabara jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich bramkarzy młodego pokolenia. Znany jest jednak nie tylko z dużego talentu, ale także ze swojej szczerości i zadziorności. Kiedy udziela wywiadów, raczej nie myśli o dyplomatycznych odpowiedziach, a wprost mówi o tym, co leży mu na sercu.

Tak też było w ostatnim wywiadzie, którego udzielił portalowi meczyki.pl. Zapytany o to, jak często ogląda mecze piłkarskie odpowiedział:

Bardzo mało. Nie tyle co wcale, ale bardzo mało.

Dziennikarz postanowił pociągnąć ten wątek, a Grabara bardzo szczerze się otworzył. Wprost przyznał, po co wybiega na murawę.

W piłkę gram dla kibiców. Jesteś strażakiem, pielęgniarką - robisz coś dla ludzi. Grasz w piłkę - to robisz to dla ludzi. Kiedyś pewnie oni żyli od soboty do soboty, od meczu do meczu, teraz może tak nie jest, ale to dla nich jest piłka nożna. Wiadomo też, że gram dla pieniędzy - zaznaczył.

Grabara jest aktualnie zawodnikiem duńskiego FC Kopenhaga. Niedawno wraz ze swoim klubem awansował do Ligi Konferencji Europy. W przeszłości szkolił się w jednym z najlepszych angielskich klubów - w Liverpoolu. Występował także w młodzieżowej reprezentacji Polski.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić