Ponad milion złotych za walkę? YouTuber zdradził szczegóły

2

Paris Platynov jest jedną z postaci polskiego internetu, którą kibice chętnie zobaczyliby we freak fightach. Ten zdradził niedawno, że miał już nawet kilka propozycji. Proponowane kwoty były wręcz zawrotne.

Ponad milion złotych za walkę? YouTuber zdradził szczegóły
Na zdjęciu: Paris Platynow (YouTube, Kanał Sportowy (screen))

Paris Platynov już kilka razy pojawiał się na galach Fame MMA, ale sam nigdy nie wszedł do klatki. YouTuber skupiony był na komentowaniu rzeczywistości we freak fightach, podczas gdy fani domagali się, aby stał się jedną z gwiazd organizacji.

Nie mówię nie, jak każdy, bo nie można się też trzymać swojego zdania, ale na razie w ogóle o tym nie myślę. Mogłaby być to wielka przygoda, ale nie chcę też rzucać jakichś słów na wiatr... Zobaczymy. Nie chcę nic mówić - komentował ponad rok temu w "Super Expressie".

A od tego czasu nic się nie zmieniło. Platynow nadal nie zadebiutował we freak fightach, choć różne organizacje walczą o jego angaż. W jednym ze swoich streamów YouTuber opowiedział nawet o konkretnych kwotach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: niesamowite wideo w mediach Barcelony. Zobacz, co zrobił... siekierą
Miałem kilka takich spotkań i kilka takich propozycji. Mogłem dostać milion złotych za walkę. Pojawiła się propozycja ponad miliona złotych za walkę - plus jakieś pay-per-view, więc mogłoby dojść nawet do 1,3 - 1,5 miliona za walkę.

Gdyby Platynov przystał na którąś z propozycji, od razu trafiłby na najwyższą półkę pod względem zarobków we freak fightach w Polsce. Nawet wtedy, gdy ostateczna propozycja była niższa od tej, o której wspomniał.

Zaczynały się te propozycje wcześniej, od 750 tysięcy. Nie powiem od kogo, nie mówię jak. Wydaje mi się, że dżentelmeńsko się zachowam - dodał w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów.

Paris Platynow, czyli Filip Kulon, jest - jak o sobie mówi - człowiekiem wielu talentów. Próbował swoich sił w obszarze kulturystyki, udostępniał nagrania z siłowni, a później przerzucił się na luźniejszą formę, którą urzekł swoich fanów. Na YouTube ma 432 tysięcy subskrybentów.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić