Waldemar Ossowski| 

Powalone drzewa, zalane domy. Justyna Kowalczyk pokazała skutki nawałnicy

0

Gwałtowne burze nie oszczędziły rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk. Mistrzyni olimpijska znalazła się w samym centrum niszczycielskiego żywiołu. Jej Kasina Wielka zmieniła się nie do poznania. 

Powalone drzewa, zalane domy. Justyna Kowalczyk pokazała skutki nawałnicy
(Twitter)

"Gdy mieszkanie nad rzeką przestaje być fajne..." - tak zdjęcie wieczornej nawałnicy podpisała na Twitterze Justyna Kowalczyk. Znakomita biegaczka narciarska rano postanowiła wybrać się na spacer z psem po rodzinnej Kasinie Wielkiej. Jej oczom ukazał się wstrząsający widok.

Powalone drzewa, zalane ulice i domy dobitnie pokazują, jak niszczycielski żywioł dotknął miejsce odpoczynku mistrzyni olimpijskiej. Ta postanowiła podzielić się fanami zdjęciami z porannej przechadzki.

W Małopolsce nawałnice spowodowały, że część domów została pozbawiona prądu. W związku z ulewami strażacy podjęli ponad 1,5 tys. interwencji. Według prognoz to nie koniec intensywnych wiatrów i opadów deszczu.

Zobacz także: Polski wspinacz zachwycił Justynę Kowalczyk. "To się w głowie nie mieści!" [4/4] [Sektor Gości]

Czterokrotna zdobywczyni Kryształowej Kuli należy obecnie do sztabu szkoleniowego polskiej kadry kobiet. Kowalczyk będzie teraz doradzać trenerowi Martinowi Bajcicakowi, który zastąpił Aleksandra Wieretelnego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić