aktualizacja 

Szybko to usunęła. Burza po zachowaniu żony Alvesa

2

Mimo tego, że na Danim Alvesie ciąży wyrok za gwałt na młodej kobiecie, nadal może on liczyć na wsparcie swojej żony, Joany Sanz. Popularna modelka w swoich mediach społecznościowych udostępniła niedawno kilka zdjęć z wakacji. Niedługo potem usunęła to, na którym znajdował się także jej mąż.

Szybko to usunęła. Burza po zachowaniu żony Alvesa
Na zdjęciu Joana Sanz (Licencjodawca, Joana Sanz Instagram)

W lutym br. Dani Alves został skazany na 4,5 roku więzienia. Hiszpański sąd orzekł, że Brazylijczyk w grudniu 2022 roku dopuścił się gwałtu na 24-letniej kobiecie. Miało do tego dojść w jednym z klubów nocnych w Barcelonie.

Apelację od wyroku złożyli zarówno domagający się wyższego wyroku prokuratorzy, jak i adwokaci Alvesa, uparcie dowodzący jego niewinności. 25 marca były piłkarz m.in Barcelony opuścił areszt po opłaceniu kaucji w wysokości miliona euro i na wolności będzie oczekiwał ponownego rozpatrzenia sprawy. Otrzymał zakaz opuszczania Hiszpanii, a a miejscowe służby zarekwirowały jego paszport.

Kilka dni po wyjściu na wolność duże poruszenie wywołało zdjęcie zamieszczone na Instastories żony piłkarza - Joany Sanz. Kobieta śledzona przez ponad 970 tysięcy internautów wrzuciła wymowną fotografię dłoni swojej i męża splecionych w uścisku, co pokazało, że nadal jest z Alvesem w relacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michaliszyn po przegranej walce o pas KSW: "Spodziewałem się nurkowania w nogi"

Niedawno Sanz ponownie wywołała burza. Modelka zamieściła w mediach społecznościowych kilka zdjęć z wyjazdu na Ibizę. Jak się okazało, brał w nim również udział Dani Alves.

Jedna z wrzuconych przez modelkę fotografii przedstawiała byłego piłkarza FC Barcelony, który zwrócony tyłem do obiektywu stał na klifie i wpatrywał się w morze. Niedługo potem to zdjęcie zniknęło z jej Instastories, a "Mundo Deportivo" sugeruje, że miało to związek z krytyką, jaka spadła na Sanz za publiczne wspieranie skazanego za gwałt Brazylijczyka.

Zdaniem hiszpańskich mediów Alves musi w każdy piątek meldować się w Barcelonie, by własnoręcznie podpisać dokumenty umożliwiające mu przebywanie na wolności. Jak widać, ten obowiązek nie przeszkodził mu w kilkudniowym wyjeździe na Ibizę.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić