Takiej walki świat jeszcze nie widział. Gwiazdor założył się o 100 tys. dol.

5

Ten pojedynek okrzyknięto "najcięższą walką" w historii boksu. Strongman Eddie Hall i Hafthor Bjornsson, a więc Góra z "Gry o Tron", mieli skrzyżować rękawice już we wrześniu. Pojedynek przełożono z powodu kontuzji tego pierwszego. Teraz Hall podkręca atmosferę i proponuje rywalowi zakład, którego stawką będzie 100 tysięcy dolarów!

Takiej walki świat jeszcze nie widział. Gwiazdor założył się o 100 tys. dol.
Hafthor Bjornsson ma zmierzyć się z Eddiem Hallem (Instagram)

Pojedynek ważącego 165 kg Halla i 156-kilogramowego Bjornssona zaplanowany był na 18 września. Brytyjczyk doznał jednak kontuzji bicepsa podczas treningu, co zmusiło go do wycofania się z walki. Początkowo mówiło się, że z "Górą" zmierzy się Mariusz Pudzianowski. Ostatecznie do tego nie doszło, a przeciwnikiem potężnego Islandczyka został Devon Larratt, as siłowania na rękę.

Ta walka była bardzo jednostronna. Bjornsson już w pierwszej rundzie potężnie znokautował rywala i obiecał powtórzyć to w starciu z Hallem. Portal fitnessvolt.com przekazał, że do ich pojedynku ma dojść w marcu przyszłego roku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Walka Hall - Bjornsson. W grze duże pieniądze

Hall podkręcił atmosferę. Choć stracił kilka miesięcy treningów z powodu urazu, nie zamierza rezygnować z treningu. Co więcej, złożył zaskakującą propozycję Bjornssonowi.

Zaproponował swojemu rywalowi zakład. Przegrany miałby przekazać kwotę 100 tysięcy dolarów (niespełna 400 tys. złotych) na cel charytatywny wybrany przez zwycięzcę. O wszystkim poinformował za pośrednictwem serwisu YouTube.

Zobacz także: THOR - LETS FIGHT FOR CHARITY ❤️

Gwiazda "Gry o Tron" otrzymała wyzwanie

Jednocześnie Brytyjczyk zapewnił, że z jego ręką już wszystko w porządku. Operacja kontuzjowanego bicepsa przeszła pomyślnie i wezwał teraz "Górę" oraz promotorów do sfinalizowania warunków pojedynku - szczególnie daty i miejsca. Wbił także szpilkę Islandczykowi.

W ciągu dwóch lat, odkąd podpisaliśmy umowę, nie widziałem ani jednego ciosu od ciebie, który kazałby mi pomyśleć: "och, to by zabolało" - powiedział Eddie Hall. 
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Skoro jesteś tak pewny siebie, zróbmy mały zakład. Zwycięzca otrzyma 100 tys. dolarów na wybraną przez siebie organizację charytatywną. Więc jeśli wygram, zapłacisz na wybrany przeze mnie cel. Jeśli ty wygrasz, ja zrobię to samo - dodał.
Zobacz także: Gwiazdor Bayernu dał prawdziwy popis! Lewandowski i koledzy dumni (wideo)
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić