"To jest szaleństwo". Najman odpowiada Murańskiemu

3

9 marca podczas gali Clout MMA Marcin Najman będzie mógł wyjaśnić konflikt z Jackiem Murańskim. Przed tą walką emocji nie brakuje. Budzą ją choćby oskarżenia "Murana" pod adresem "El Testosterona". Chodzi o temat kryminalnej przeszłości.

"To jest szaleństwo". Najman odpowiada Murańskiemu
Marcin Najman (Twitter)

Podczas rozmowy z dziennikiem "Super Express" Marcin Najman postanowił zareagować na słowa Jacka Murańskiego. Nieco szerzej opowiedział o wyroku, który zapadł przed laty.

Ponad 20 lat temu miałem sprawę, w której zostałem skazany z jednego artykułu wyrokiem w zawieszeniu. Nigdy w życiu do niczego się nie przyznałem, ponieważ nie czułem się winny. Dziś już dawno jestem człowiekiem niekaranym, jest to od wielu lat zatarte. I on ten epizod chce wyciągać... - podkreślił freak fighter.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Padło pytanie o kasę. Szef KSW odpowiada wprost

Jacek Murański w przeszłości również został skazany. Marcin Najman uważa, że właśnie ten fakt sprawia, że nie powinien umoralniać innych.

Wyciąga to ktoś, kto w kryminale spędził ponad 3 lata. Kto siedział za ciężkie, kryminalne przestępstwa. I ktoś taki chce mnie umoralniać? Przecież to jest szaleństwo - dodał "El Testosteron".

Kiedy walka Marcin Najman - Jacek Murański?

Pojedynek Marcina Najmana z Jackiem Murańskim to jedna z ważniejszych walk gali Clout MMA 4. To wydarzenie odbędzie się już w sobotę (9 marca) w łódzkiej Atlas Arenie. Początek eventu przewidziano na godzinę 20:00.

W walce wieczoru zmierzą się Lexy Chaplin oraz Marta "Linkimaster" Linkiewicz. Wcześniej dojdzie również do starcia Małgorzaty "Gohy Magical" Zwierzyńskiej z Marianną Schreiber.

Wspomniane walki generują najwięcej emocji. Fani freak fightów z pewnością nie mogą się doczekać, aż wyłonieni zostaną ich zwycięzcy.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić