oprac. Adrian Hulbój| 
aktualizacja 

Wardęga krytycznie o działaniach Fame MMA. "Czuję się trochę zawiedziony"

5

W niedzielę organizacja Fame MMA ogłosiła, że na nadchodzącej gali zawalczy Sylwester Wardęga. Komunikacja na ten temat nie obyła się jednak bez małych zgrzytów. Popularny youtuber dosyć krytycznie wypowiedział się o działaniach marketingowych federacji.

Wardęga krytycznie o działaniach Fame MMA. "Czuję się trochę zawiedziony"
Sylwester Wardęga na programie promującym Fame MMA. (Licencjodawca, Youtube Fame MMA)

W niedzielę w mediach społecznościowych Fame MMA pojawił się pierwszy post promujący najbliższą galę federacji, która odbędzie się 9. grudnia w łódzkiej Atlas Arenie. Fame poinformowało, że w main evencie zawalczy Sylwester Wardęga, a pełna karta walk zostanie ujawniona podczas poniedziałkowego programu "Cage".

Taka forma ogłoszenia nie do końca przypadła do gustu samemu Wardędze, który skrytykował działania sztabu marketingowego federacji. Twórca współodpowiedzialny za ujawnienie afery Pandora Gate zamieścił pod postem Fame dosyć ofensywny komentarz. Co prawda, Wardęga później usunął swój wpis, jednak możecie zobaczyć jego oryginalną formę na screenie z relacji.

Nowy marketingowcu. Poinformujcie mnie najpierw, że np. dziś mnie ogłaszacie, wtedy miałbym szansę też u siebie post wrzucić. Macie też opcje robienia postów łączonych, ale nie daliście tej opcji - napisał Wardęga w usuniętym komentarzu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nokaut! Wielkie zwycięstwo Świątek nad Sabalenką [WIDEO]

Wardęga szerzej do całej sprawy odniósł się w niedzielę wieczór na swoim Instastories. Youtuber przyznał, że jego reakcja wynikała z faktu, że został poproszony przez włodarzy Fame o zaangażowanie w promocję gali, co też chciał uczynić.

Wyjaśnię wam, o co mi chodzi, czemu czuję się tak trochę zawiedziony. Miałem niedawno spotkanie z całą czwórką włodarzy. Gadaliśmy o tej walce i tak dalej i tam zostałem poproszony, żebym bardzo czynnie uczestniczył w promocji gali, czyli właśnie żebym wrzucił post, jak będzie moja walka ogłoszona i tak dalej - relacjonował Wardęga.

Jak mówił w dalszej części relacji, chciał poważnie podejść do tej prośby i aktywnie wesprzeć promocję. Z racji tego, że nie został z wyprzedzeniem poinformowany o zamieszczeniu postu ogłaszającego jego walkę, nie zdążył zareagować zgodnie z początkowym planem.

Dzisiaj rozmawiałem jedynie, że jutro ma być post ogłoszony z całą kartą walk, więc na to się przygotowałem. Natomiast jadę sobie, a tu nagle się okazuje, że jestem ogłoszony. Ja jestem zdziwiony, bo dopiero jutro kontrakt podpisuje. Wiadomo, jakbym został poinformowany, że będzie post ze mną, to wiecie jakoś bym się przygotował bardziej, żeby ich wspomóc w tym marketingu. Taki falstart trochę - relacjonował Wardęga.

Youtuber wyjaśnił też, dlaczego usunął swój komentarz. Wardęga potwierdził krążące od jakiegoś czasu plotki, według których za marketing Fame odpowiada nowy sztab ludzi. On sam skasował swoją wypowiedź, by nie utrudniać pracy nowym pracownikom federacji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić