Artur Babicz| 

Wielka gwiazda w Fame MMA? "Boxdel" zdradził plany

14

Federacja Fame MMA rośnie w siłę z gali na galę. Plany, które zdradził Michał Baron podczas gali Fame MMA 14, są imponujące. Polacy celują w pozyskanie wielkiej międzynarodowej gwiazdy.

Wielka gwiazda w Fame MMA? "Boxdel" zdradził plany
Michał "Boxdel" Baron chce dokonać wielkiego transferu (Instagram)

W sobotę odbyła się gala Fame MMA 14 w Krakowie. Wydarzenie zakończyło się sukcesem, bowiem na największej w Polsce hali zjawił się komplet widzów. W oktagonie mierzyli się czołowi polscy influencerzy. Jak się okazuje, plany organizatorów są zdecydowanie większe.

Fame MMA na PGE Narodowym?

Od jakiegoś czasu dużo mówi się o gali Fame MMA na PGE Narodowym w Warszawie. Włodarze niedawno wspomnieli, że takie plany pokrzyżowała im pandemia COVID-19, ale nie zamierzają pomysłu odpuszczać.

Kacper Błoński mówił otwarcie, iż jego tegoroczna walka miała odbyć się na Stadionie Narodowym (więcej TUTAJ). Natomiast sam Wojciech Gola dorzucił, iż ostatnie zestawienie nie miałoby żadnego problemu, aby taki obiekt wypełnić (więcej TUTAJ).

Międzynarodowe plany Fame MMA

Jak się okazuje, włodarze Fame MMA poważnie myślą o zagranicznej ekspansji. Niedawno Polacy nawiązali współpracę z legendą japońskiego MMA - Mikuru Askarą (więcej TUTAJ). To jednak nie wszystko. Michał "Boxdel" Baron podczas gali Fame MMA 14 zdradził, że ma jedno wielkie marzenie. Jakie?

Wszyscy wiemy, że Jake Paul walczy w boksie, a ja chciałbym go zobaczyć w walce MMA. To moje marzenie - zdradził "Boxdel".

Taki cel uznać trzeba za niezwykle ambitny. Jake Paul to jeden z najbardziej zasięgowych influencerów na świecie. Na Instagramie obserwuje go 19,6 mln fanów, a na Youtube ma ponad 20,4 mln subskrypcji. Do tego stoczył pięć zawodowych pojedynków w boksie i wszystkie z nich wygrał (z tego aż cztery przez nokaut).

Zobacz także: Milioner chwali się luksusową łodzią. Tak na niej szaleje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić