LAK| 

Zadzwonił do Michniewicza. Zdradził, co mu powiedział

46

Nadal trwa dyskusja na temat Czesława Michniewicza, który w ostatnich miesiącach był selekcjonerem reprezentacji Polski. Marcin Feddek, dziennikarz Polsat Sport, zadzwonił do niego z konkretnym pytaniem. Oto co usłyszał.

Zadzwonił do Michniewicza. Zdradził, co mu powiedział
Czesław Michniewicz (GETTY, Hector Vivas - FIFA)

Reprezentacja Polski grała bardzo zachowawczo podczas mundialu w Katarze. Co prawda zdołała zakwalifikować się do 1/8 finału turnieju, a mimo to PZPN nie przedłużył umowy z Czesławem Michniewiczem.

W środowisku nadal trwa dyskusja na temat pracy, jaką wykonał Czesław Michniewicz w reprezentacji Polski podczas ostatnich miesięcy. Są jego zwolennicy i przeciwnicy. Marcin Feddek, dziennikarz Polsat Sport, zdradził w programie na kanale "Meczyki", że odbył krótką rozmowę z selekcjonerem. Zadzwonił do niego z konkretnym pytaniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

To powiedział mu selekcjoner

Pytanie dotyczyło wprowadzenie kolejnych młodych piłkarzy do seniorskiej reprezentacji Polski.

Zadzwoniłem do Czesława Michniewicza i zapytałem go, kogo obserwował jeszcze z młodych piłkarzy. Odpowiedział: tę grupę, którą wziąłem, to było wszystko, jeżeli o nich chodzi - powiedział Feddek.

Dziennikarz przyznał też, że wykonał telefon do Michała Probierza, selekcjonera reprezentacji Polski U-21.

Zadzwoniłem też do trenera Probierza i zapytałem, kto z rocznika 2002 lub z młodszych może w najbliższym czasie zadebiutować w reprezentacji. Odpowiedział: żaden - zaznaczył dziennikarz.

Władze federacji już szukają nowego selekcjonera, którego nazwisko ma zostać ogłoszone w połowie stycznia.

Przybył czas, żeby to poukładać. Mam nadzieję, że przyjdzie selekcjoner, który wejdzie do szatni, rzuci dwa-trzy zdania i powie: ja rządzę, nie wy. Liczę, że będzie to osoba, która nie będzie się konsultowała, a twardą ręką rządziła tą reprezentacją - skomentował Feddek.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić