LAK| 

Zagranica pisze o walce Brodnickiej w MMA. "Wymachiwanie dildem"

34

Serwis rt.com szeroko rozpisuje się na temat debiutu Ewy Brodnickiej w MMA. "Cleo" przegrała z Anielą Bogusz w Ergo Arenie. Portal sporo miejsca poświęca temu, co działo się przed walką. Opisuje zachowanie obu zawodniczek.

Zagranica pisze o walce Brodnickiej w MMA. "Wymachiwanie dildem"
Ewa Brodnicka (YouTube)

Aniela "Lil Masti" Bogusz w wielkim stylu pokonała przez TKO Ewę Brodnicką na I gali HIGH League w Ergo Arenie. W III rundzie Bogusz sprowadziła Brodnicką do parteru i nie dała rywalce szans. "Lil Masti" uderzała dużo celniej, trafiając raz za razem w twarz przeciwniczki. Zwyciężyła przez techniczny nokaut. Sędzia nie miał wątpliwości o przerwaniu walki.

Zagraniczny serwis opisuje wydarzenia podczas sobotniej gali w Ergo Arenie. "Bokserka Brodnicka poobijana w bójce MMA przez "Lil Masti". Nie miała szans w parterze. Bogusz wykorzystała swoje doświadczenie w klatce. To jej trzecie zwycięstwo" - piszą dziennikarze z rt.com.

"Wymachiwanie dildem"

Serwis sporo miejsca poświęca temu, co działo się przed walką. Opisuje zachowanie obu zawodniczek. A działo się naprawdę dużo! Brodnicka wielokrotnie szokowała już podczas ważenia przed swoimi walkami bokserskimi. Nie inaczej było i tym razem. Pojawiła się w bardzo skąpym stroju, o którym od razu zrobiło się głośno.

Dziwny i cudowny świat polskiego MMA zaserwował w ten weekend swoją najnowszą surrealistyczną ucztę, gdy Aniela "Lil Masti" Bogusz zemściła się, powstrzymując Ewę Brodnicką, gdy ta wcześniej wymachiwała jej dildem przed twarzą - donosi serwis.

Bogusz chwyciła przedmiot i rzuciła nim w przeciwniczkę, wywołując napiętą wymianę słowną.

Hipokrytka. Nabijałaś się z "Sexmasterki", a spójrz na siebie — grzmiała Bogusz.
Robiłaś z siebie k***ę i nadal jesteś k***ą — odpowiadała Brodnicka.

Brodnicka jest kolejną osobą ze świata boksu, która zdecydowała się spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Była mistrzyni świata przyznała, że na razie nie planuje wrócić do boksu. Chce rewanżu z "Lil Masti".

Zobacz także: Niespodziewany złoty medal dla Polaka na Igrzyskach. Korzeniowski: Jestem absolutnie zachwycony
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić