Wróć na
Piotr Bobakowski
|

Złe wieści dla fanów skoków narciarskich. Bilety na LGP w Wiśle podrożały

2
Podziel się

Dwa konkursy indywidualne Letniej Grand Prix w Wiśle odbędą się w dniach 22-23 sierpnia. W tym roku kibice muszą liczyć się z podwyżką cen biletów.

Złe wieści dla fanów skoków narciarskich. Bilety na LGP w Wiśle podrożały
Skocznia w Wiśle (WP SportoweFakty, Kacper Kolenda)
bCXvNQWd

W środę poznaliśmy ceny biletów na kwalifikacje i zawody indywidualne FIS Grand Prix Wisła 2020 (21-23 sierpnia). Okazuje się, że fani skoków narciarskich za wejściówki zapłacą więcej niż w 2019 roku.

FIS Grand Prix Wisła 2020 (21-23 sierpnia). Po ile bilety?

Jak poinformował serwis pzn.pl, za wstęp na kwalifikacje (zostaną rozegrane w piątek 21 sierpnia) będzie trzeba zapłacić 20 zł (sektory stojące) i 30 zł (sektory siedzące).

bCXvNQWf

Bilety na konkursy indywidualne (22 i 23 sierpnia) to z kolei wydatek 60 zł (sektory stojące) i 120 zł (sektory siedzące). W porównaniu z poprzednim rokiem wejściówki na zawody rozgrywane na skoczni im. Adama Małysza (HS 134) będą więc droższe o 20 zł.

W rozmowie z WP SportoweFakty dyrektor LGP i PŚ w Wiśle, Andrzej Wąsowicz, wyjaśnił, dlaczego tylko 999 fanów jednego dnia będzie mogło wejść na obiekt.

 Moglibyśmy na skocznię wpuścić więcej niż 999 kibiców, jednakże chcemy zachować wszystkie możliwe względy bezpieczeństwa. Nie chcemy, żeby coś poszło nie po naszej myśli przed zimowymi zawodami (21-22 listopada - przyp. red.), które są dla nas priorytetem - zdradził Wąsowicz. 
bCXvNQWG
Źródło:
WP SportoweFakty
KOMENTARZE
(2)
powodzenia
2 miesiące temu
Dziękuję nie skorzystam.
Bott
2 miesiące temu
A są już paragony?
Najnowsze komentarze (2)
Bott
2 miesiące temu
A są już paragony?
powodzenia
2 miesiące temu
Dziękuję nie skorzystam.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić