LAK| 

Znana zawodniczka wali w gale freakowe. "To syf, jesteście żenujący"

22

Sypią się komentarze po ostatnie gali organizacji High-League, która zadebiutowała w Polsce. Nie wszystkim się to spodobało. W tym gronie jest utytułowana grapplerka, który użyła w mediach społecznościowych mocnych słów.

Znana zawodniczka wali w gale freakowe. "To syf, jesteście żenujący"
Magdalena Loska (Instagram)

Gale freakowe cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Liderem jest bez wątpienia FAME MMA - gala, która podczas dziesiątej odsłony sprzedała ponad pół miliona PPV. Swoją organizację założył także Marcin Najman. Już niedługo odbędzie się trzecia gala MMA VIP. W sobotę swój debiut miała organizacja High League.

Najgłośniej było o walce Ewy Brodnickiej z Aniela "Lil Masti" Bogusz. Ten pojedynek wzbudzał ogromne zainteresowanie. Dochodziło do starć słownych, w klatce też wrzało. Lepsza okazała się "Lil Masti", która wygrała w III rundzie.

"Żenujące walki"

Nie wszystkim się to spodobało. W tym gronie jest utytułowana grapplerka, który użyła w mediach społecznościowych mocnych słów. To Magdalena Loska. Nie gryzła się w język, gdy zabrała głos w tym temacie.

Żenujące są te freakowe walki, żenujący są te błazny, które wpuszcza się do klatki. Żenujący są ludzie w tym kręgu, którzy zrobią wszystko dla hajsu. Żenujący jesteście wy, ci którzy płacą za ten nic nie wnoszący do życia syf. Dobranoc - napisała na Instagramie.

Magdalena Loska to bardzo utalentowana zawodniczka, która posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu, jest mistrzynią świata w grapplingu No-Gi. Do Polski z mistrzostw świata ju-jitsu wróciła ze złotym i brązowym medalem.

Zobacz także: Niespodziewany złoty medal dla Polaka na Igrzyskach. Korzeniowski: Jestem absolutnie zachwycony
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić