DP| 

Zofia Klepacka znowu o LGBT. Internauci wściekli o to, kto polubił wpis

52

"Warszawa wolna od pedałów" - brzmiał napis zamieszczony na plakacie, którego zdjęcie opublikowała Zofia Klepacka. Choć mistrzyni świata w windsurfingu z 2007 roku usunęła fotkę, to zbulwersowani internauci zachowali screeny.

Zofia Klepacka znowu o LGBT. Internauci wściekli o to, kto polubił wpis
Zofia Klepacka (Instagram)

Zofia Klepacka nie ukrywa swojej opinii na temat środowiska LGBT. Najwięcej kontrowersji wzbudził wpis opublikowany przez nią na Facebooku na początku tego roku: "Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się".

Na każdym kroku podkreśla, że dla niej modelem rodziny jest kobieta i mężczyzna. Twierdzi, że "nic nie ma do homoseksualistów", ale "nie zgadza się na ich promocję". Często jednak wraca do tego tematu, co bulwersuje kibiców, którzy nawet domagają się tego, by przestano dofinansowywać w jakikolwiek sposób Klepacką.

Nie dziwi więc kolejne odniesienie się sportsmenki do ruchu LGBT. Windsurferka opublikowała fotkę plakatu, który wisiał w Warszawie na przystanku. "Warszawa wolna od pedałów. Porozumienie warszawskie" - brzmi napis na plakacie, a pod nim widnieją loga warszawskich klubów sportowych.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Klepacka po kilku godzinach usunęła tę fotkę. Na krążącym w sieci screenie widać jednak, że zdjęcie polubił Jarosław Jakimowicz, aktor znany przede wszystkim z występów przed laty w "Młodych wilkach" czy w "Poranku kojota". Teraz zajmuje się publicystyką w TVP Info.

"Proponuję Polska wolna od Klepackiej i Jakimowicza", "Prawdziwi Polacy nowych czasów" - komentują internauci.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: oświadczyny na mistrzostwach Polski. Powiedziała "tak"!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić