Uciekły z ośrodka wychowawczego skacząc z 6 metrów. Chciały iść na imprezę
Dwie nastolatki wyskoczyły z pierwszego piętra prowadzonego przez zakonnice ośrodka wychowawczego we Wrocławiu. Jedna z nich ma złamaną nogę i miednicę, druga obie nogi i kręgosłup.