aktualizacja 

Masz za słaby komputer, by grać w Cyberpunka 2077? Jest na to sposób

1

Nie wszyscy mają sprzęt, którego parametry pozwalają na grę w Cyberpunka 2077. Jak sobie poradzić z takim problemem? Wymiana komputera nie musi być konieczna, bo z pomocą przychodzi Google Stadia!

Masz za słaby komputer, by grać w Cyberpunka 2077? Jest na to sposób
Cyberpunk 2077. Jak zagrać na starym komputerze? (Materiały prasowe)

W grudniu polscy gracze otrzymali niespodziankę. Chodzi o platformę Google Stadia, która dość nieoczekiwanie debiutuje w naszym kraju.

Ta platforma to coś, co zadowoli wiele osób. Rozwiązanie polega na tym, że całe obciążenie procesora i karty graficznej bierze na siebie zewnętrzny serwer.

Gracz otrzymuje obraz za pośrednictwem internetu. W ten sposób możemy grać w wymagające gry nawet na starym laptopie lub telefonie.

Miesięczna usługa Google Stadia Pro kosztuje 39 złotych. Możemy zagrać w darmowe gry, a także wykupić ulubione produkcje.

Cyberpunk 2077. Ile kosztuje na Google Stadia?

Chcesz zagrać w Cyberpunk 2077 na starym komputerze czy też na telefonie? Żaden kłopot. Wystarczy, że wykupisz subskrypcję lub rozpoczniesz darmowy okres próbny w Google Stadia, a następnie dokonasz zakupu gry.

Cyberpunk 2077 w Google Stadia to wydatek rzędu 199 złotych. Wersja na Playstation czy Xboxa jest droższa o około 50 zł.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić