Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Miliardy dolarów pójdą w ruch? Microsoft rozważa wielki zakup

3
Podziel się:

Nie brakuje doniesień wskazujących na to, że platforma komunikacyjna Discord jest w trakcie sprzedaży. Podobno głównym faworytem do zakupu jest firma Microsoft. Czy zapłaci za ten produkt aż 10 mld dolarów?

Miliardy dolarów pójdą w ruch? Microsoft rozważa wielki zakup
Discord trafi w ręce Microsoftu? (Getty Images)

Bardzo możliwe, że Microsoft zainwestuje gigantyczne pieniądze. Ten silny gracz rzekomo poważnie rozważa zakup platformy komunikacyjnej Discord, której cena wynosi aż 10 mld dolarów.

Bloomberg donosi, że na razie przedstawiciele tych dwóch podmiotów odmawiają komentarzy. GamesBeat przypomina z kolei, że Discord póki co tylko rozgląda się za potencjalnym kupcem. Ostateczna decyzja o sprzedaży na razie nie zapadła.

Trudno odróżnić poważną próbę przejęcia od wyprawy na ryby. To może się rozpaść w każdej chwili. W rzeczywistości firma radzi sobie naprawdę dobrze. Nie widzę powodu, dla którego mieliby ją sprzedać - mówi informator GamesBeat.

Discord trafi w ręce Microsoftu?

Informacji na temat tego, że odbywają się rozmowy pomiędzy przedstawicielami Discorda i Microsoftu jest naprawdę sporo. Podobno zainteresowanie zakupem tej platformy komunikacyjnej wyraziły też takie firmy jak Epic Games i Amazon. Oficjalnie jednak nikt nie komentuje doniesień medialnych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Watermelon
rok temu
Wszystko tylko nie urwał Micro$oft... Oni spieprzą wszystko czego się dotkną. Windows przykładem flagowym. Ale to co zrobili ze Skype to już jest ponad wszystkie poziomy tolerancji...
Hug
rok temu
Nie nie nie. Po tym co się stało ze Skype mam nadzieję że to nie przejdzie.
dirtydog
rok temu
jak zwykle, Micro$oft. Po paru latach zdecydują przenosić konta discord do kont Microsoft (tak będzie też w Minecraft)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić