Miliardy dolarów pójdą w ruch? Microsoft rozważa wielki zakup

3

Nie brakuje doniesień wskazujących na to, że platforma komunikacyjna Discord jest w trakcie sprzedaży. Podobno głównym faworytem do zakupu jest firma Microsoft. Czy zapłaci za ten produkt aż 10 mld dolarów?

Miliardy dolarów pójdą w ruch? Microsoft rozważa wielki zakup
Discord trafi w ręce Microsoftu? (Getty Images)

Bardzo możliwe, że Microsoft zainwestuje gigantyczne pieniądze. Ten silny gracz rzekomo poważnie rozważa zakup platformy komunikacyjnej Discord, której cena wynosi aż 10 mld dolarów.

Bloomberg donosi, że na razie przedstawiciele tych dwóch podmiotów odmawiają komentarzy. GamesBeat przypomina z kolei, że Discord póki co tylko rozgląda się za potencjalnym kupcem. Ostateczna decyzja o sprzedaży na razie nie zapadła.

Trudno odróżnić poważną próbę przejęcia od wyprawy na ryby. To może się rozpaść w każdej chwili. W rzeczywistości firma radzi sobie naprawdę dobrze. Nie widzę powodu, dla którego mieliby ją sprzedać - mówi informator GamesBeat.

Discord trafi w ręce Microsoftu?

Informacji na temat tego, że odbywają się rozmowy pomiędzy przedstawicielami Discorda i Microsoftu jest naprawdę sporo. Podobno zainteresowanie zakupem tej platformy komunikacyjnej wyraziły też takie firmy jak Epic Games i Amazon. Oficjalnie jednak nikt nie komentuje doniesień medialnych.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić